İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye Petrolleri Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Türkiye Petrolleri Personel Alımı Yapacak

Türkiye Petrolleri’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Türkiye Petrolleri bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Türkiye Petrolleri personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye Petrolleri iş başvurusu

Firma Hakkında

Petrol sektörü içerisinde Türkiye’nin öncü markalarından biri haline gelmiş olan Türkiye Petrolleri personel alımı yapacağını duyurarak birçok kişinin iş istihdamını üstlenmeyi amaçlıyor.

Yıllardır sektörde yer alan Türkiye Petrolleri eleman alımı konusunda sürekli olarak kendini geliştiren bir firma olarak artış gösteriyor.

Personel alımı konusunda iş ilanı duyurularını birçok kanal üzerinden gerçekleştirmiş olan Türkiye Petrolleri işçi alımı alanında da istihdam gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Türkiye Petrolleri iş başvuru formu üzerinden adayların başvurularını gerçekleştirerek personel alım sürecinin başlatılması hedefleniyor. Başvuru tarihleri ve detayları firmanın sitesinde yer alıyor.

Türkiye Petrolleri personel alımı yapılacak şehirler: İstanbul, Antalya, Ankara, Trabzon, Kocaeli, Çanakkale, Bursa, Aksaray, Hatay, Afyon, Diyarbakır, Gaziantep, Kırklareli, Van, Tekirdağ, Nevşehir, İzmir, Amasya, Sivas, Tokat, Ordu, Muğla, Konya, Kayseri, Diyarbakır, Denizli, Mersin, Samsun ve 81 ilde istasyonları bulunmakta.

Firma bünyesinde çalışmakta olan bireylerin bulunduğu pozisyona göre ve bulunduğu şehre göre çalışma şartları ve maaşlar konusu esneklik gösterir.

Türkiye Petrolleri iş başvurusu için gerekli olan adımlar tamamlandıktan sonra yetkili birimlerce firmaya alımı sağlanacak olan elemanlar az çok belirlenir. Türkiye Petrolleri insan kaynakları birimi tarafından belirlenmekte olan bu bireyler görüşme için firmanın şubesine çağrılır.

Türkiye Petrolleri İş İlanları

Firma bünyesindeki açık pozisyonlara başvuru yapabilmek için kariyer siteleri üzerinden erişim sağlayabilmek mümkün.

Türkiye Petrolleri iş ilanları doğrultusunda ticari endüstriyel grup müdürü, saha müdürü, bilgi işlem uzmanı, finans uzmanı, yetenek yönetimi yöneticisi, kalite kontrol uzmanı, yönetici asistanı, toptan satışlar yöneticisi ve performans planlama müdürü açık olan pozisyonlar arasında. Türkiye Petrolleri iş ilanı üzerinden bu pozisyonlara başvuru yapılabilir.

TP`li Olmak

TP`de, personel alımları belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda Türkiye İş Kurumu aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. İşe alım ilanlarımız Türkiye İş Kurumu (www.iskur.gov.tr) ve TP (www.tp.gov.trresmi internet sitelerinden takip edilebilir.

Açık Pozisyonlar

 • Muhasebe Uzmanı
 • Kalite Kontrol Uzmanı
 • İç Denetim Müdürü
 • Sevkiyat Uzmanı
 • Saha Müdürü
 • Pompacı

Türkiye Petrolleri İş Başvurusu Formu

Firmaya iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için firma resmi sitesi ya da kariyer siteleri ziyaret edilebilir. Kariyer sitelerinde açık olan pozisyonlar üzerinden direk başvuru şansı mümkün olurken firma resmi web sitesi üzerinden ise genel başvuru şartları altında başvuru yapabilmek mümkündür.

Türkiye Petrolleri firması sektör içerisinde yılların getirmiş olduğu deneyim ile birlikte elemanlarını da kalifiyeli eleman olarak çalıştırır.

Aranan niteliklere sahip adaylar arasında KPSS puanına göre sıralama yapılmaktadır. Alınacak personel sayısının üç (3) katı kadar aday sözlü mülakat sınavına tabi tutulmaktadır. Sözlü mülakatta, iş alınacak adayın, pozisyona göre mesleki ve teknik bilgileri sınanmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı ile iletişime geçilebilir.

Başvuru için tıklayın.

Çalışanlarının büyük gayreti, fedakarlığı, geçmişten edindiği bilgi birikimi ile köklü bir şirket kültürüne sahip olan TP, dünya çapındaki teknolojik alt yapısı ve uluslararası projelerde Ortaklığımızı başarıyla temsil edebilen yetişmiş insan gücü ile 1954’ten bu yana faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Ülkemizin petrol ve doğal gaz ihtiyacını karşılayan, çalışılması en çok arzu edilen, bölgesinde etkin bir “Dünya Enerji Şirketi” olma vizyonu doğrultusundaki rotasını çizen Ortaklığımız; geleceğe daha emin adımlarla ilerlemek için çalışanlarına yatırım yapmaya devam etmektedir. Başarının, ancak işinde uzman ve motivasyonu yüksek bireylerce sağlanabileceğine inanan TP, dinamik bir İnsan Kaynakları Sistemi oluşturma çalışmalarını sürdürmektedir.

3 Yorum

 1. MUSTAFA FAK 21 Haziran 2014

  iyi çalışmalar kırıkkale 1988 doğumluyum meslek lisesi kimya bölümü mezunuyum askerliğimi tamamladım evliyim ASTAŞ JUKİ eğitim merkezinden eğitim alarak eğitip diplamam ve çeşitli kurslardan aldığım birçok seltifikam mevcuttur 4 yıldır bir tekstil fabrikasında makine teknisyeni ve işçi temsilcisi olarak çalıştım türkiyenin neresinde olursa olsun çalışırım devamlı olarak çalışmaya ihtiyacım var.

 2. MUSTAFA FAK 21 Haziran 2014

  iyi çalışmalar kırıkkale 1988 doğumluyum meslek lisesi kimya bölümü mezunuyum askerliğimi tamamladım evliyim ASTAŞ JUKİ eğitim merkezinden eğitim alarak eğitip diplamam ve çeşitli kurslardan aldığım birçok seltifikam mevcuttur 4 yıldır bir tekstil fabrikasında makine teknisyeni ve işçi temsilcisi olarak çalıştım türkiyenin neresinde olursa olsun çalışırım devamlı olarak çalışmaya ihtiyacım var.05532823157

 3. kenan ekinci 15 Şubat 2015

  Slm ben kenan ekinci mus merkezde oturuyorum boy;1.76-kg;83-yas;27dir
  silahli guvenlik sert.( E )sinifi ehliyetim var evli iki cocuk babasiyim suan bostayim is ariyorum ilginizden dolayi tesekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir