Türkiye Petrolleri Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye Petrolleri’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Türkiye Petrolleri bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Türkiye Petrolleri personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ana kuruluşu olan TPAO’nun “Türkiye Petrolleri” markası altında açtığı akaryakıt istasyonları 2006 içerisinde TPIC’in alt kuruluşu şeklinde TP Petrol Dağıtım LTD ŞTİ ismiyle açılışı yapılmıştır. 2007 içerisinde ise akaryakıt pazarlamaya başlamıştır.

Türkiye Petrolleri Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye Petrolleri İş İlanları

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı sitesine girildiğinde, en üstte sol tarafta İK yazısı görülür. Buraya tıklandığında ortaklığın personel ihtiyacının Türkiye İş Kurumu ile karşılandığı yazılıdır.

Firmanın gerek duyduğu personelin unvanı, sayı ve niteliklerinin bu kurum tarafından ilan edildiği, başvurularında da Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapıldığı belirtilir. KPSS puan sıralama listesine göre sınava girişe hak kazanan kişilerin, ortaklığa bildirildiği yazılıdır.

Türkiye İş Kurumu tarafından, ortaklığa bildirilenlerden yazılı-sözlü/mülakat neticesinde başarılı adaylar göreve başlar. Dolayısıyla adayların bu kurum tarafından verilen ilanları düzenli olarak takip etmesi gereklidir.

Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş. kariyer.net üzerinde görülen bir Avukat ilanı vardır. Başvuru linki ilanda aktif konumdadır.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Satış Destek Uzman Yardımcısı İstanbul Başvur

Daha fazla Türkiye Petrolleri iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı başvurusu için yukarıda anlattığımız yol izlenir. Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş. üzerinde avukat ilanına başvurmak için önce bu siteye üye olunur.

Eğer üyeyseniz, giriş yapmanız yeterlidir. Ardından CV doldurulmalı veya güncellenmelidir.

Ardından ilana gelinir ve başvur butonuna tıklanır. Açılan sayfada gerekli doldurmalar yapılarak başvuruyu tamamla butonu seçilir.

Genel anlamda petrol ve ürünleri sektöründe işe alımlar incelendiğinde görülen bazı departmanlar,

 1. Satış,
 2. Pazarlama,
 3. Muhasebe,
 4. Mühendislik,
 5. Hizmet,
 6. Diğer,

Çalıştıkları alanlar incelendiğinde ise satış, muhasebe, mühendislik, yönetim, üretim / imalat görülür. Mezun oldukları bölümlerden bazıları,

 1. İşletme,
 2. Kimya Mühendisliği,
 3. Makine Mühendisliği,
 4. İktisat,
 5. Muhasebe – MYO,

Şeklindedir. Öğrenim seviyesine bakıldığında üniversite, lise, ön lisans, yüksek lisans, ilköğretim görülür. 

Güncel olarak Türkiye Petrolleri kapsamında başvurulabilecek ilanlar vardır. Adaylar kapanma tarihi geçmeden başvurmalıdır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 1. Avukat (Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş. – Kariyer.net)

Pozisyon Açıklamaları

Avukat: Sözleşmelerin incelenmesi, hazırlanması, yönlendirilmesi ve incelenerek, hukuki kapsamda görüş ve uygunluk onayı verilmesi.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul (Asya) (Ümraniye)

Türkiye Petrolleri Benzer İş İlanları

 

4 Comments

 1. iyi çalışmalar batman 1993 doğumluyum Batman da Lise 3 terk askerliğimi tamamladım nişanlıyım muhasebe ve giyim mağaza çalıştım 2 yıldır Boyner giyim mağazalarda çalştım diyer özel kuruluşlarda teknisyeni ve işçi temsilcisi olarak çalıştım artık devamlı olarak çalışmaya ihtiyacım var.

 2. Slm ben kenan ekinci mus merkezde oturuyorum boy;1.76-kg;83-yas;27dir
  silahli guvenlik sert.( E )sinifi ehliyetim var evli iki cocuk babasiyim suan bostayim is ariyorum ilginizden dolayi tesekkur ederim

 3. iyi çalışmalar kırıkkale 1988 doğumluyum meslek lisesi kimya bölümü mezunuyum askerliğimi tamamladım evliyim ASTAŞ JUKİ eğitim merkezinden eğitim alarak eğitip diplamam ve çeşitli kurslardan aldığım birçok seltifikam mevcuttur 4 yıldır bir tekstil fabrikasında makine teknisyeni ve işçi temsilcisi olarak çalıştım türkiyenin neresinde olursa olsun çalışırım devamlı olarak çalışmaya ihtiyacım var.05532823157

 4. iyi çalışmalar kırıkkale 1988 doğumluyum meslek lisesi kimya bölümü mezunuyum askerliğimi tamamladım evliyim ASTAŞ JUKİ eğitim merkezinden eğitim alarak eğitip diplamam ve çeşitli kurslardan aldığım birçok seltifikam mevcuttur 4 yıldır bir tekstil fabrikasında makine teknisyeni ve işçi temsilcisi olarak çalıştım türkiyenin neresinde olursa olsun çalışırım devamlı olarak çalışmaya ihtiyacım var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*