Türkiye Petrolleri Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Türkiye Petrolleri Personel Alımı

1954 yılında kurulan şirket, o yıldan beri artan enerji ihtiyacımızı karşılamak adına faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye Petrolleri personel alımı yaparak kadrosunu hazırlamış, ilgili yıllarda açılışını yapmış ve ülkemizin milli enerji hamlesindeki en önemli adımlarından biri atmıştır.

Türkiye Petrolleri işçi alımı paralel olarak her yıl artmış ve şirket giderek şube ağını yaygınlaştırmıştır. Çalışanlarının büyük gayreti, geçmişten gelen bir bilgi birikimi, personellerin fedakarlığı TP’yi daha da köklü bir şirket haline getirmiştir. Bu nedenle dünya çapındaki teknolojik alt yapısıyla büyümeye aralıksız devam etmek amacında olan Türkiye Petrolleri eleman alımı yapmaya devam etmektedir.

Türkiye Petrolleri Personel Alımı

Türkiye Petrolleri Çalışma Şartları

Firmanın İnsan Kaynakları birimi, İş Analizi Projesi kapsamında çalışanların görev ve yetkileri, iş gerekleri, yetkinleri, sorumlulukları ve Türkiye Petrolleri çalışma şartları gibi bilgileri düzenlemektedir. 2010 yılı içerisinde de mavi yakalı personeli iş tanımlarını çıkaran şirket, her geçen sene kadrosunu genişletmeye devam etmektedir.

Personellerin çalışma ortamları ise görev aldıkları pozisyona göre değişmekte fakat genellikle şirketin iş ilanları şubelerinde çalıştırılmak üzere oluşturulmaktadır. Türkiye Petrolleri engelli alımı da yapmakta ve bu bireylere engel durumuna bağlı olarak daha rahat koşullarda çalışma imkânı sunulmaktadır.

Türkiye Petrolleri İş İlanları

Firma yıl boyunca yüzlerce kişiye istihdam sağlamaktadır. Personel kadrosundaki eksikler Türkiye Petrolleri iş ilanları vasıtasıyla kişilere duyurulmaktadır. Söz konusu ilan İŞKUR’un web sitesinde ve firmanın resmi sitesinde yayınlanmaktadır. Aynı zamanda çeşitli kariyer siteleri de bu kaynaklardan edindikleri bilgileri okurlarına aktarmaktadırlar.

Türkiye Petrolleri başvuru için personel alımlarına dair gereksinimlerin sonucunda yayınlanan ilanlar takip edilmelidir. Özellikle şirketin resmi web sitesi olan www.tp.gov.tr adresindeki duyurular kısmı sıkça kontrol edilmeli ve açık pozisyonlar değerlendirilmelidir.

Türkiye Petrolleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TP’lik olmak isteyen bireyler aşağıdaki bağlantı üzerinden yayınlanan Türkiye Petrolleri eleman alımı ilanları aracığıyla başvuruda bulunabilirler. Linke tıkladıktan sonra mühendislik, teknikerlik ve elektrik gibi birçok alanda alım yapıldığını göreceksiniz. Hangi ilan koşulları size uyuyorsa ve kariyer hedefleriniz doğrultusundaysa o ilana Türkiye İş Kurumu aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

http://www.tpao.gov.tr/tp5/?tp=duyuru&id=42

Türkiye Petrolleri iş başvuru formu doldurarak başvuruda bulunduysanız, öncelikle aranan niteliklere sahip adaylar arasında seçim yapılacağını ve sonrasında da KPSS puanına göre sıralama gerçekleştirileceğini unutmayınız.

Alınacak olan personelin üç katı kadar kişi mülakata çağırılacak olup, mülakatta adaylar ilgili pozisyona göre teknik ve mesleki bilgi sınavına tabi tutulacaktır. Şayet sözlü sınavda başarılı olamadıysanız; OPET, Shell, BP ve Total şirketlerinin de ilanlarını inceleyebilirsiniz.


Başvurmak için tıklayın ve üye olun!

3 Comments

  1. MUSTAFA FAK 21 Haziran 2014
  2. MUSTAFA FAK 21 Haziran 2014
  3. kenan ekinci 15 Şubat 2015

Leave a Reply