Başarsoft Personel Alımı ve İş İlanları 2023

BaşarSoft personel alımı yapacak!

BaşarSoft iş başvurusu yaparak sizde BaşarSoft ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. BaşarSoft personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan BaşarSoft eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. BaşarSoft insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:,

Başarsoft, Başar Bilgisayar adı ile; 1997 yılında CBS konusunda uzman bir ekip ile kurulmuştur. Başarsoft’un ana çalışma sahası Coğrafi Bilgi Sistemleridir. Başarsoft, çalışmaları sonucunda 1999 yılında MapInfo’nun Türkiye için tek yetkili dağıtıcı konumuna ulaşmıştır. Bugün, Ortadoğu için çözüm merkezi olarak da destek vermektedir. MapInfo ürünlerinin Türkçe olması, geliştirilmeye açı k olması ve CBS kavramını tam anlamıyla kapsıyor olması nedeniyle, bugün CBS pazarında en çok tercih edilen ürünler arasında önemli bir yer tutmaktadır.

Firmamız 2004 yılında ODTÜ Teknokent’te yer alan Arge ofisinde geliştirilmeye başlandı. Navigasyon yazılımı projesi için, Türkiye navigasyon datası, tüm Türkiye’ye saha ekipleri gönderilerek hazırlamıştır. Ayrıca bu akıllı haritalar içerisine tüm Türkiye’ye ait okul, eczane, otel, banka vb. gibi ayrı kategorilerde bir çok ihtiyaç noktası işaretlenmiştir.

Misyonumuz

• Kamuda ve özel sektörde tek kullanıcılık operasyonel sistemlerden, kurumsal yönetim ve karar destek sistemlerine kadar, değişik ölçeklerde mobil ve/veya internet tabanlı çözümler geliştirmek ve sunmak.
• Türkiye başta olmak üzere yakın ülkelerin ve yerleşim yerlerinin, değişik ölçeklerde, farklı amaçlar için kullanılabilecek haritalarını oluşturmak ve sunmak.
• Sektördeki teknolojik gelişmeleri takip edip, en uygun çözümleri oluşturmak.

Vizyonumuz

• CBS teknolojisini insan hayatını kolaylaştıracak uygulamalarda kullanmak.
• CBS teknolojisini kurum ve kuruluşlarla birlikte son kullanıcıya da sunabilmek.
• Konusunda uzman firma ve kurumlarla işbirliği içinde çalışmak.

Buradan açık pozisyonları görebilir başvuru yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*