Tür-Mak Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tür-Mak Personel Alımı Yapacak

Tür-Mak’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Tür-Mak bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tür-Mak personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

tur mak personel alımı

Tür-Mak’da Çalışmak

Yapı malzemeleri sektöründe otuzdördüncü yılını geride bırakan Tür-Mak Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş müşteri memnuniyetini önceliklerinin en başında tutan bir anlayış içerisinde, araştırmacı ruhuyla, teknolojik yenilikleri sürekli olarak takip etmeyi kendisine ilke edinmiş bir firmadır.

Sektörel fuarları ve organizasyonları yakından takip etmekle kalmayıp hem yerel hemde uluslararası fuarlara katılarak markalaşma yolunda doğru adımlar atmaktadır.

İthalat ve ihracat kapasitesini de her geçen yıl biraz daha arttıran Tür-Mak, yurt içindeki mağazaları ve Amerika’daki deposu ile büyüyerek başarılarını ulusal ve uluslararası alanda sergilemeye devam etmektedir.

Tür-Mak İş İlanları

Tür-Mak iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Tür-Mak İş Başvurusu Formu

Tür-Mak iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Tür-Mak iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*