Trepaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Trepaş, yurdumuzda Trakya Bölgesi’nin belli şehirlerine elektrik dağıtımı hizmetini veren bir şirkettir. 20 yıldan fazla süredir elektrik dağıtımı faaliyetlerini Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ şehirlerinde sürdüren bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir. Trepaş faaliyetlerini sürdürdüğü bölgede 1 milyona yakın müşterisinin enerji ihtiyacını gidermektedir. Aynı zamanda sektörde büyük bir pazar payına sahip olarak, büyük sanayi kuruluşlarına da elektrik enerjisi tedarik etmektedir. 

Trepaş İş İlanları

Trepaş geniş hizmet ağı sayesinde Trakya’daki birçok şehirde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket sık sık yeni eleman alımı yapacağını duyurmaktadır. Trepaş bünyesinde iş sahibi olmak isteyen kişilerin bu ilanları mutlaka takip etmesi ve duyurular yapıldıktan sonra başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Trepaş iş ilanlarını genellikle resmi web sitesi ile duyurmaktadır. Şirket çalışanlarına sunduğu sosyal olanaklar ve köklü bir geçmişi olması nedeniyle büyük bir ilgi görmektedir. Bu yüzden de iş ilanları yayınlandıktan kısa süre sonra oldukça yoğun bir ilgi görmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Trepaş iş ilanlarını resmi web sitesinde duyurmaktadır. Trepaş’a başvuru yapmak istiyorsanız mutlaka bu internet sitesini sık sık kontrol etmelisiniz. Aynı zamanda iş ilanları kariyer sitelerinde de yayınlandığı için, eğer bu gibi sitelere üyeliğiniz varsa kolaylıkla istediğiniz pozisyona başvuru yapabilirsiniz. Kariyer.net gibi sitelerden başvuru yapmak için;

fatgpt
  1. Kariyer.net bağlantısına tıklayarak siteyi açın.
  2. Ekranda yer alan genel sekmelerde “İş İlanları” yazan kısmın yanında yer alan sayılar, şirketin aktif olarak yayınladığı açık pozisyonların sayısını belirtmektedir.
  3. Bu sekmeye tıklayarak hangi pozisyonlar için eleman arandığını inceleyin.
  4. Başvuruda bulunmak istediğiniz ilana tıklayarak özgeçmişinizi ileterek başvurunuzu tamamlayın.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Elektrik teknikeri
  • Arıza bakım onarım uzmanı
  • Elektrik mühendisi

Pozisyon Açıklamaları

Elektrik Teknikeri: Elektrik tesisatı bulunan yerlerde makinelerin kurulumunu yapan ve verimli şekilde çalışmalarını sağlamak için gereken bakım ve onarım süreçlerini yürüten kişiler.

Arıza Bakım Onarım Uzmanı: Elektrik tesisatlarında oluşan ya da oluşabilecek problemleri doğru şekilde saptayarak gerekli onarımı gerçekleştiren kişiler.

Elektrik Mühendisi: Elektrik üretimi, dağıtımı ve iletimi gibi sistemleri tasarlayan ve bu sistemlerin kontrolünü ve bakımını sağlayan kişiler.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 08:30-17:30

Alım Yapılacak Şehirler: Tekirdağ, Edirne, Kırklareli.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*