İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Toros Tarım Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Toros Tarım Personel Alımı Yapacak

Toros Tarım’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Toros Tarım bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Toros Tarım personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

toros tarım personel alımı

Firma Hakkında

Temelleri 1974 yılında atılan Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş., odağında tarımsal faaliyetlerin yer aldığı çok sayıda hizmet ve faaliyeti bünyesinde bulundurmaktadır.

Toros Tarım, markanın süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek amacındadır. Bu amaç doğrultusunda yatırımlarını her geçen gün arttıran şirket, çok sayıda deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapacak.

Kadrosunda çalışacak personellerine pozisyonlarına göre tam zamanlı veya vardiyalı mesai sistemi uygulayan Toros Tarım, insan kaynakları aracılığıyla yayınladığı iş ilanlarında elemanlarının esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına yatkın, müşteri ve hizmet odaklı olmalarının personel alım sürecinde avantaj olarak değerlendirileceğini belirtti.

Bu niteliklere sahip olan personellerine 2.000 TL’den başlayan ve performanslarına göre belirli oranlarda artan maaş imkanı ve çeşitli sosyal haklar sunan marka, aynı zamanda çalışanlarına kurum içi yükselme şansı da sağlamaktadır.

Toros Tarım İş İlanları

Faaliyet gösterdiği tarımsal sanayi sektöründe Türkiye’nin atılımlarını yönlendiren güçlerden biri olmak hedefine ulaşma yolunda kadrosuna yeni personeller alacak olan Toros Tarım, bu hususta internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak kadrosunda çalışmak isteyenleri bilgilendirdi.

Açık Pozisyonlar

  • Pazarlama ve Satış Temsilcisi
  • Elektrik Elektronik Mühendisi
  • Müşteri Temsilcisi
  • Planlama Uzmanı
  • Lojistik Uzmanı

Toros Tarım İş Başvurusu Formu

Toros Tarım iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Şirketin internet sitesinde listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendisine uygun bir ilan bulamayan adayların ”cv bırak” kısmından detaylı olarak cv’lerini girmeleri ya da genel başvuru ilanına başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir