Gantek Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gantek Alımı Yapacak

Gantek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Gantek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Gantek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gantek Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Gantek, kurulduğu 1987’den bu yana bilgi teknolojilerinin yeni iş süreçlerine girmesinde çözüm ortaklarıyla işbirliği içinde öncü rol oynamaktadır. Bu başarının her şeyden önce çalışanların eseri olduğunun bilinciyle insan kaynağına ve zihinsel sermayeye yatırım yapan Gantek, dün olduğu gibi bugün de profesyonellere, küresel standartlarda bir çalışma ortamında kariyerlerini geliştirme olanağı sunmaktadır.

Gantek’te işe alımlar, alım yapılacak pozisyonları içeren yıllık işgücü planlaması doğrultusunda yapılmaktadır. Gelen başvurularda, öncelikle iletilen özgeçmişin açık pozisyonlara uygun olup olmadığı değerlendirilmektedir.

İşe alım süreci, İK yöneticisinin yanı sıra ilgili bölüm yöneticileriyle mülakat, kişilik envanterinin değerlendirilmesi ve bazı pozisyonlar için teknik bilgiyi ölçen testlerden oluşmaktadır.

Ayrıca Gantek çalışanlarının referansları ile yönlendirilen adaylar da seçme yerleştirme sürecine dahil edilmektedir. Sunduğu adayı işe yerleştirilen Gantek çalışanına çeşitli hediyeler verilmektedir.

Gantek İş İlanları

Gantek’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Gantek’te Staj Olanakları

Staj başvuruları her yıl Mart – Mayıs ayları arasında kabul edilmektedir. Gantek, yalnızca bilgisayar mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri bölümü öğrencilerinin başvurularını kabul etmektedir.

Başvurular, job@gantek.com adresine CV gönderilerek gerçekleştirilmektedir. Başvurularda stajyer adaylarının bir ön yazı ile hangi alanda staj yapmak istediğini ve staj talebinin kaç iş günü olduğunu belirtmesi tercih edilmektedir.

Alınan bilgiler doğrultusunda İK departmanı adaylarla irtibata geçmekte, İK yetkilisi ve ilgili departmandan bir kişi, adayla yüz yüze görüşme gerçekleştirmektedir. Görüşme sonuçları en geç 2 hafta içerisinde adaylara bildirilmektedir.

Stajlar, Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında gerçekleşir.

Gantek İş Başvurusu Formu

Gantek iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Gantek’ın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*