Tigem Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Tigem personel alımı yapacak!

Tigem iş başvurusu yaparak sizde Tigem’ın gücünden güç alabilirsiniz. Tigem personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tigem eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tigem insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Genel Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı görevini beş yıla yakın bir süre büyük bir başarı ile icra eden mesai arkadaşımız Muzaffer ÇOBAN, düzenlenen veda yemeği ile yeni görevine uğurlandı.

TİGEM Genel Müdürlüğü üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen veda yemeğinde bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Halis BİLDEN, Muzaffer ÇOBAN’nın kuruluşumuza sağladığı katkılardan övgüyle bahsetti.
Maden İşleri Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Muzaffer ÇOBAN ise, TİGEM gibi önemli bir kurumda görev yapmış olmanın gururunu taşıdığını ifade etti. Burada edindiği arkadaşlıkların önemine vurgu yapan ÇOBAN,  TİGEM camiasının, gönlünde hep var olacağını dile getirdi.

Yemek sonunda, Genel Müdürümüz Mehmet Halis BİLDEN tarafından Maden İşleri Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer ÇOBAN’a TİGEM’deki hizmetleri anısına şilt verildi.

Buradan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*