Kozzy AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kozzy Avm Personel Alımı Yapacak

Kozzy Avm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kozzy Avm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kozzy Avm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kozzy Avm iş başvurusu

Firma Hakkında

Zengin mağaza karması, özel mimarisi, değişik dünya lezzetlerinin sunulduğu restoranları, 9 salondan oluşan sineması, 400 kişilik tiyatro sahnesi, sergi salonları ve açık hava terasları ile misafirlerine alışveriş, tiyatro, sinema ve eğlenceyi bir arada sunan Kozzy AVM, Kadıköy Kozyatağı’nda bulunan sıra dışı bir alışveriş merkezidir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetinin gerekliliğine inanarak, güvenilir hizmet vermek, müşteri mülkiyetine ve topluma saygılı olmayı amaç edinerek sürekli gelişime açık bir anlayışla sektöründe öncü olmayı kendine hedef olarak belirleyen Kozzy AVM, internet sitesinden yaptığı açıklama ile personel alımı yapacağını duyurdu.

Çalışanlarına yemek kartı ve servis imkânıyla birlikte 2.000 TL ile 4.500 TL arasında maaş imkânı sunan Kozzy AVM, 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermekte ve buna bağlı olarak vardiyalı mesai sistemini uygulamaktadır.

Kozzy Avm İş İlanları

Eğitimli ve uzman kadrosuyla, kaliteli hizmetin zorunluluğu ve devamlılığını sağlama ilkesiyle müşterilerine hizmet veren Kozzy AVM deneyimleri, yetkinlikleri, fikirleri ve bireysel özellikleriyle, müşterilere kolayca farklı bakış açıları sunabilecek esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek güvenlik personeli öncelikli olmak üzere çeşitli pozisyonlar için eleman alımı yapacak.

Kozzy Avm İş Başvurusu Formu

Kozzy Avm iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Kozzy Avm iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

2 Comments

  1. Selam ben zafer demirci kalfasiyim yurt dışında büyük işler bitirdim elimde 80 kişilik demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum yabanci dil arapça ve Rusça biliyorum 05374307444

  2. Sayın kozzy güvenlik müdürünün dikkatine acil olarak işe ihtiyacım var 45 yaşındayım özel güvenlik kartım var bana iş konusunda yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*