Tetaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tetaş Personel Alımı Yapacak

Tetaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Tetaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tetaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tetaş iş başvurusu

Firma Hakkında

Tetaş, Dünyadaki gelişmelere paralel olarak ülkemizdeki enerji sektörünün yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamında, serbest piyasa sistemine geçilmesi ve serbest rekabet ortamının sağlanması amacıyla yapılan düzenlemeler neticesinde 2001 yılında kurulmuştur.

Tetaş, kamu adına elektrik enerjisi ticaretini genel ekonomi ve enerji politikaları çerçevesinde yaparak güçlü, şeffaf, rekabetçi bir elektrik piyasası oluşumunda öncü, faaliyetlerinde bilişime ve gelişime açık, verimli, etkin ve güvenilir bir şirket olmak misyonunu taşıdığını belirtmektedir. Yaptığı açıklamalarda bu misyon doğrultusunda çalışmalarını şekillendirdiğini belirten kurum, bu çalışmalar kapsamında personel alımı yapacağını duyurdu.

Kadrosuna aldığı bütün personellerine sosyal tesis, lojman ve kreş imkânı sunan Tetaş, çalışanlarına tam zamanlı mesai sistemi uygulamakla birlikte bu mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

Tetaş İş İlanları

Elektrik enerjisi piyasasında mevzuat ile verilen görev ve yetkileri daha etkin, şeffaf, verimli bir şekilde icra eden; kurumsal yönetim ilkeleri çerçevesinde faaliyet gösteren bir şirket olmayı hedefleyen Tetaş, bu hedefleri kapsamında kadrosuna alacağı personeller için resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınladı.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Tekstil ve Konfeksiyon Mak. Tamir Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.)
2 Grafiker (Tekstil Etiketi – Ofset Baskı) İstanbul(Avr.)
3 Üretim Elemanı(Vasıflı – Vasıfsız) İstanbul(Avr.)
4 Sevkiyat Şoförü İstanbul(Avr.)
5 Yazılım Uzmanı-Erp İstanbul(Avr.)
6 Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.)
7 Tekstil ve İş Makineleri Mühendisleri İstanbul(Avr.)

Tetaş İş Başvurusu Formu

Kadrosuna çok sayıda personel alımı yapacak olan Tetaş, personellerini genellikle işçi statüsü ile kadrosuna almaktadır. İşçi kadrolarına atamalarını adayların internet sitesi üzerinden yayınlanan iş başvuruları ile kabul eden kurum, “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” ile “Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde personel alımları yapmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*