Temsa Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Temsa Personel Alımı

Temsa personel alımı ile mavi ve beyaz yaka çalışan ihtiyaçlarını duyurmakta ve sektörün ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyetlerine devam etmektedir. Temsa iş başvurusu ile ilgili adayların en çok merak ettiği; ilanlar nerede yayımlanır, şirketin çalışma ortamı nasıl ve hangi sosyal haklar verilmektedir gibi soruları yazımız içerisinde yanıtladık.

Sabancı Holding yatırımlarından biri olan şirket, Adana’da bulunan üretim fabrikasında otobüs ve minibüs üretimi gerçekleştirmektedir.

Üretimini yaptığı motorlu araçların ve iş makinalarının dünyanın birçok ülkesine satan firma, ülkemizde de ihracata yaptığı katkıyla da ülke ekonomisinde etkin rol oynamaktadır.

Türkiye’nin en büyük araç üretim şirketi olan Temsa işçi alımı genellikle üretim fabrikalarına ve satış-pazarlama ofislerine yapılmaktadır.

Temsa Personel Alımı

Temsa Çalışma Şartları

Temsa eleman alımı esnasında adaylara, kurum hedefleri ve stratejileri kapsamında gerekli değerlendirmeleri yapmaktadır. Ülkemizin sanayi devi konumundaki Sabancı Holding iştiraki olan şirket, pozisyon niteliklerine ve personel ihtiyaçlarına en uygun adayları belirleyerek işe alım sürecini başlatmaktadır.

Söz konusu süreç sonrasında Temsa çalışma şartları, adayın görevlendirildiği pozisyonun gerekliliklerine göre değişmektedir.

Genel olarak firmanın çalışanlarına tanıdığı sosyal ve yan haklar incelendiğinde ise servis, kaza sigortası, özel sağlık sigortası, satış departmanındaki personellere araba, hayat sigortası, yemekhane, ticket ve multinet benzeri yemek kartı verildiği görülmektedir.

Temsa engelli alımı ile ilgili de yasalara uymakta ve 50’den fazla çalışanı bulunan tesislerine engelli personel alımı yapmaktadır.

Temsa İş İlanları

Firma açık olan pozisyonlarını resmi sitesi üzerinden adaylara duyurmaktadır. Temsa iş ilanları için aşağıdaki linki inceleyebilir ve şuan hangi departmanlarda açık olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

Firmanın İnsan Kaynakları birimince düzenlenen bu sayfa, personel ihtiyaçları giderildiğinde ya da yeni açıklar oluştuğunda güncellenmektedir.

Temsa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Temsa başvuru ile AR-GE mühendisi, bilgi teknolojileri uzmanı, dış ticaret sorumlusu, satış yöneticisi, online kariyer danışmanı, pazarlama ve inovasyon uzmanı gibi birçok pozisyonda görev alabilirsiniz.

Bunun için Temsa iş başvuru formu doldurarak genel bir başvuruda bulunabilir ya da yukarıda belirtilen link aracılığıyla açık iş ilanlarına müracaat edebilirsiniz.

İlk kez başvuru yapacak olan bireylerin, sistem üzerinden adaylıklarını oluşturmaları gerekmektedir. Daha önce herhangi bir pozisyona müracaatta bulunan kişilerin ise e-posta adresleri ile aday kodlarını kullanarak sisteme girmeleri mümkündür.

Firmanın tam zamanlı ve yarı zamanlı iş ilanları olduğu gibi stajyer için de açık pozisyonları bulunmaktadır. Ancak stajınızı farklı bir şirket bünyesinde gerçekleştirmek istiyorsanız, aynı sektördeki Isuzu, Man Truck & Bus, Iveco, Scania ve Volvo personel alımı ilanlarına da bakabilirsiniz.

3 yorum

  1. 15 yıl torna kaynak eksantirik pser ve teknik resim üzerine çalıştım yasım 33 evliyim sizinle çalışmak istiyorum işe ihtiyacım var yardımcı olmanızı isterim 0530 3202685 05443961607

  2. iş arıyorum.sizinle çalışmak istiyorum.9 yıl makina bakım teknikeri olarak çalıştım.deneyimliyim.36 yaşında 3 çocuk babasıyım.ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim.05356807830

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*