Telpa Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Telpa Personel Alımı

Akıllı telefon modelleri başta olmak üzere eş değer mobil cihazların Türkiye genelinde pazarlanmasına yönelik faaliyet gösteren şirket, Türkiye çapında 11,000’i aşkın satış noktası ile sektörde lider bir sağlayıcı durumundadır. Bu nedenle yıl içerisinde sayısız kez Telpa personel alımı yapmaktadır.

Ticari faaliyetlerini geliştirerek sürdüren şirket, faaliyetleri kapsamında daha iyi bir hizmet sunabilmek adına yeni personel alımları yapmaktadır.

Telpa işçi alımı yaparken; teknolojiye meraklı, kendisini bu alanda geliştirmiş, ekip çalışmasına yatkın, öz verili ve ticari alanda bilgi, birikim, deneyim sahibi gibi niteliklerden bir ya da kaçına sahip personellerin firma bünyesinde alınma şansları bulunuyor.

Telpa Personel Alımı

Telpa Çalışma Şartları

Şirket, genel olarak çalışanların en iyi verimlilikte çalışabilmelerini amaçlamaktadır. Bu nedenle çalışma şartlarını en iyi bir şekilde sağlamaya özen göstermektedir. Bu doğrultuda çalışanlar için adil ve rahat bir çalışma ortamı sunma amacında olan firma, aynı zamanda başarıları ödüllendirme politikasına sahiptir.

Telpa çalışma şartları iyi düzeyde olduğu için özellikle şirket bünyesindeki öz verili personellerin daha fazla kazanabileceğini söyleyebilmemiz mümkündür. Nitekim maaş durumları da personellerin pozisyonlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Bu nedenle adayların şirket bünyesinde uzun hedefler edinmeleri ve bu hedefler doğrultusunda kendilerini geliştirerek, hem sektörde daha fazla bilgi sahibi olmaları hem de böylelikle kıdemlerini yükselterek daha fazla kazanmaları mümkün.

Çalışma ortamı da, Telpa eleman alımı yönünde başvuruda bulunmayı düşünen adayları ilgilendiren bir diğer konudur. Çalışma ortamı genellikle ekip çalışmasına yatkın ve personellerin güler yüzlü, iletişim kurmak konusunda başarılı olmaları gerekmektedir.

Telpa İş İlanları

Telpa şirketi bünyesinde iş bulabilmek istiyorsanız, açılan güncel ilanları takip ederek kriterlerinize en yakın olanları için başvuruda bulunmalısınız. İlanları takip edebileceğiniz adres Kariyer sitesi olmaktadır. Güncel bir şekilde yapılan personel alımları arasında, farklı düzeylerde alımlar söz konusudur. Bu da, pek çok adaya uygun bir iş fırsatı anlamına gelmektedir. Bu nedenle başvurunuzu yaparak değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Fiziksel durumu engelli olan adaylar da, Telpa engelli alımı ilanları için başvurularını gerçekleştirebilirler. Sıklıkla alım yapan firma, aynı zamanda engelli durumdaki adaylar için de iş fırsatlarını sunmaktadır.

Telpa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Telpa iş başvurusu yapmak isteyen adaylar hangi yolu izlemelidir? Telpa başvuru işlemini ancak Kariyer sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle yapmanız gereken tek şey ilgili ilanları takip etmek ve sizin için uygun ilana denk geldiğinizde “başvuru yap” butonuna tıklayarak, Telpa iş başvuru formu doldurmaktır.

Böylelikle başvurunuz değerlendirilecek ve uygun görülmesi durumunda tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Dilerseniz, General Electric ve Intel gibi sektörün diğer öncü firmalarının alımlarını da inceleyebilirsiniz…

Telpa İnsan Kaynakları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*