Tekzen Yapı Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tekzen Yapı Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Tekzen Yapı Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tekzen Yapı Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tekzen Yapı Market, 1995 yılında Türk-Alman ortaklığıyla kurulmuştur. 1998 yılında Alman ortak ayrılmış ve Murat Gigin’e devredilerek yüzde yüz yerli sermayeye sahip bir şirket haline gelmiştir.

Yıllar içerisinde sürekli büyüyerek kendini geliştirerek yoluna devam eden Tekzen, Türkiye’nin her yerine yayılmıştır. Bugün 57 ilde, 128 mağazaya sahip, yüzlerce yerli ve yabancı ürünün satışını yapmaktadır. Yurt genelinde 228.000 m2’den fazla satış alanına sahiptir.

Tekzen iş başvurusu

Tekzen Yapı Market İş İlanları

Tekzen Yapı Market 650’den fazla tedarikçi ile iş birliği içerisindedir. 2006 yılından bu yana online mağazası ile de satışlarına devam etmekte, bu da özellikle depo alanında işe alımlarını, istihdamlarını yükseltmiş bulunmaktadır.

Pozisyon Lokasyon
ERP Çözüm Uzmanı İstanbul(Avr.)
Yazar Kasa Pos Ön Ofis / Kasa Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.)
Balçova Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer İzmir

Bir taraftan konsept mağazaları, diğer taraftan Express mağazaları ile müşterilerine hizmet verirken diğer taraftan da sürekli yeni işe alımlar yaparak pek çok kişiye iş imkanı sağlamaktadır. 

Nasıl Başvurulur?

Tekzen Yapı Market merkez ofis ve mağazalarında istihdam etmek amacıyla sık sık iş başvuruları kabul etmektedir. Şirket, işe alım başvurularını Linkenin, secretcv.com, kariyer.net ve yenibiris.com platformları üzerinden kabul etmektedir. Bu yüzden de hepsinden açık pozisyonları inceleyebilir, güncel CV’nizi oluşturarak uygun pozisyona başvuru yapabilirsiniz. 

Başvuru yapabileceğiniz platformlardan herhangi birisinde üyeliğiniz bulunmuyorsa ücretsiz olarak üye olabilir, gerekli adımları takip ederek üyeliğinizi tamamlayıp başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı.
  • Sevkiyat Uzmanı.
  • Bireysel Müşteri Temsilcisi.
  • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi.
  • Temizlik Personeli.

Pozisyon Açıklamaları:

  • Satış Danışmanı: Şirketin mağazalarında müşterileri bilgilendirmek, ürünleri tanıtmak ve şirket politikaları doğrultusunda satışların artmasına hizmet etmek.
  • Sevkiyat Uzmanı: Mağazalar arasında ürün sevkiyatlarını koordine etmek, depolardaki sorunları tespit etmek, gerekli çözümleri üretmek.
  • Bireysel Müşteri Temsilcisi: Mağazalarda müşterileri karşılayarak talepleri karşılaşamaya çalışmak.
  • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi: Şirketin çağrı merkezinde görev alarak güler yüzlü hizmet ile müşterilerin sorularını dinlemek, çözüm üretmeye çalışmak, gerekli yönlendirmeleri yapmak.
  • Temizlik Personeli: Mağazalarda temizlikten ve düzenden sorumlu olarak gerekli koordinasyonları gerçekleştirmek.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 09:00 – 20:00.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, Manisa, Bursa, Gaziantep, Ağrı, Antalya, İzmir, İstanbul.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*