Palladium Personel Alımı ve İş İlanları 2022

palladium-avm

Palladium personel alımı yapacak!

Palladium iş başvurusu yaparak sizde Palladium’ın gücünden güç alabilirsiniz. Palladium personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Palladium eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Palladium insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Tahincioğlu Gayrimenkul, Gençoğlu ve Nora Yapı tarafından 230 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Palladium Alışveriş Merkezi, 34.000 m²’lik bir alanda kurulmuştur. Mimari projesi Ergün Mimarlık tarafından hazırlanmış proje yönetimi Nida İnşaat tarafından yürütülmüş olan Palladium Alışveriş Merkezi, 25 Eylül 2008’den itibaren İstanbul’un yaşam küresi olarak kapılarını açmıştır. 190 mağaza ve restoran, sinema salonları…Yaklaşık 40 bin metrekare kiralanabilir alanı olan bir alışveriş merkezi ve 32 katlı rezidans kulesinden oluşan Palladium Alışveriş Merkezi’nde 190 mağaza bulunuyor. AVM kiralamasını ve yönetimini, Türkiye’de 20’ye yakın projede ismi geçen ve Alman mfi ortaklığı ile daha da güçlenen AVM mfi Partners yapıyor. Toplamda 5 kattan oluşan ve 2.500 araçlık kapalı otoparkı bulunan Palladium Alışveriş Merkezi, Anadolu Yakası’nı tanıştırdığı markalar ve dev cam küresiyle ilklere imza atmaya devam ediyor.

AVM içinde olması muhtemel olan mağazalar ise şunlar:

Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King ve dahası var. Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

Buradan AVM’nin web sitesine gidebilirsiniz. AVM içerisine bulunan mağazalara bireysel olarak CV doldurup teslim ederekte başvuruda bulunabileceğinizi unutmayın.

2 Comments

  1. 22 yaşındayım üniversite ögrencisiyim bu işe çoook ihtiyacım var daha önce destek olarak calıstım part-time olarak çalışmak istiyorum…

  2. 19 yaşındayım üniversite öğrencisiyim evim Palladiumun hemen karşısında Incity’de oturuyorum ek olarak para kazanmaya ihtiyacım var Bershka’da part-time çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*