Tekstilbank Gişe Yetkilisi Alımı 2023

Tekstilbank

Tekstilbank Gişe Yetkilisi Alımı yapacak!

Tekstilbank iş başvurusu yaparak sizde Tekstilbank’ın gücünden güç alabilirsiniz. Tekstilbank Gişe Yetkilisi Alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tekstilbank eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tekstilbank insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Vizyonumuz
Bankamızın hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insangücü alımını gerçekleştirmek, çalışanlarımızın verimliliğini ve mutluluğunu, ücretlendirme, performans değerlendirme, kariyer planlama, eğitim ve benzeri insan kaynakları araçlarını kullanarak artırmaktır.
Bu anlayışla Tekstilbank, çalışanlarının enerji ve yaratıcılıklarını ortaya çıkaran, yeteneklerini sergilemeye uygun bir iş ortamı yaratarak, etkin ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile motivasyonu yüksek, kurumuna bağlı çalışanlara sahip olma prensibini benimsemiştir.
Tekstilbank, kendi elemanlarını yetiştirmeyi ve yönetici kademelerine taşımayı ilke edinmiştir. Bu amaçla hızlı gelişim ve değişimlerimize ayak uydurabilecek, Bankamız hedeflerini kendi hedefleri olarak benimseyen kişileri bünyemize dahil etmekteyiz.
Ücret Politikamız
Bankamızda brüt ücret politikası uygulanmakta olup, maaşlar ay sonunda ödenmektedir. Yılda bir kez Nisan ayında performansa ve enflasyona bağlı olarak ücret artışı yapılmaktadır.
Performans Değerlendirme
Yılda 1 kez Ocak ayında olmak üzere “Açık Performans Değerlendirme Sistemi” uygulanır. Bu süreçte çalışanlarımız, yetkinliklere ve hedeflere gore değerlendirilir ve değerlendirme sonucu kendileri ile paylaşılır.
Terfi Politikamız
Personelin görevde yükselebilmesi için;
Kariyer planına uygun eğitimleri almış olması,
Performansının yeterli görülmesi,
Terfi edeceği kadronun açık olması,
Bankanın geneline duyurulmuş olan, bir üst unvana geçiş için gereken minimum süreyi tamamlamış olması gerekmektedir.
Ödül ve Öneri Sistemi
Personelimize; doğum günlerinde ve kıdem sürelerine göre, 5, 10, 15, 20 ve 25 yılını tamamlayanlara ödül verilmektedir.
Bunun yanısıra, iş akışı, teknoloji, çalışma ortamı, eğitim, motivasyon ve diğer konularda, işin daha verimli yapılmasını, zamanın efektif kullanılmasını sağlamaya yönelik olarak bir ‘Öneri Sistemi’miz bulunmaktadır. Her seviyedeki Bankamız çalışanı tarafından yapılan öneriler değerlendirilip, uygun olanlar projelendirilerek hayata geçirilmektedir. Bankamıza verimlilik ve kazanç sağlayan önerileri yapan personelimiz ödüllendirilmektedir.
Diğer Sosyal Haklar
Tüm personelimize özel sağlık sigortası ve hayat sigortası yapılmaktadır.
Şube personelimize anlaşmalı olduğumuz firma aracılığıyla yemek kartı verilmekte olup, Genel Müdürlük personelimiz Genel Müdürlük binamızdaki yemekhanemizden yararlanmaktadır.
Genel Müdürlük için servis hizmetimiz mevcuttur.
Güvenlik Görevlisi ve Destek Hizmetleri personeline yılda iki kez giyim yardımı yapılmaktadır.

5 Comments

  1. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.
    GSM: (0)538 550 1458

  2. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitasi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak ve kariyer yapmak istiyorum.Sizinle çalışmaktan son derece memnuniyet duyarım.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Tel:05397781731

  3. Alımlarınızı takip ediyorum ancak sanıyorum ki yakalayamıyorum haberdar olabilirsem sevinirim.

  4. sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*