Birleşik Fon Bankası Gişe Yetkilisi Alımı 2023

birlesik-fon-bankasi

Birleşik Fon Bankası Gişe Yetkilisi Alımı yapacak!

Birleşik Fon Bankası iş başvurusu yaparak sizde Birleşik Fon Bankası’nın gücünden güç alabilirsiniz. Birleşik Fon Bankası Gişe Yetkilisi Alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Birleşik Fon Bankası eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Birleşik Fon Bankası insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bankamız genel hedef ve stratejileri doğrultusunda çalışanlarımızın motivasyon, verimlilik ve iş yaşam kalitesini arttırmayı amaçlar. Bu amaca ulaşabilmek için organizasyon, planlama, ücretlendirme, özlük haklarının düzenlenmesi, ödüllendirme ve kariyer planlama ile ilgili konularda uygulamaların gerçekleşmesi sağlanır.

Ayrıca her türlü kanun ve mevzuat değişikliğine uyum için personel bilgilendirilir ve personelin güncel bilgilere sürekli ulaşması sağlanır. Banka mevcut çalışanları ile Bankamız’a külli halefiyet prensibi ile devrolan tüm bankaların eski çalışanlarının; özlük hakları ile ilgili işlemler yapılarak, sorun ve talepleri değerlendirilerek çözümler bulunur.

Görevde Yükselme;

Personel aşağıda belirtilen şartlara uyması halinde ve üst yöneticisinin önerisi ile bulunduğu unvandan bir üst unvana yükseltilir.

§ Birim/Şube Yöneticisinin uygunluk görüşü,

§ Yükseltileceği unvanda boş kadro bulunması,

§ Mevcut görevinde başarılı olması,

§ Bulunduğu unvanda öngörülen asgari bekleme süresini doldurmuş olması.

Performans Değerlendirme

Personelin kendisini geliştirmesini ve ilerlemesini teşvik etmek üzere yılda 1 kez yetkinlikler bazlı Performans Değerlendirme Sistemi uygulanmaktadır.

7 Comments

  1. Merhaba ben bankacılık ve finans bölümü mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum 05349575278

  2. Merhaba, yaklaşık olarak 8 sene İş bankasında çalıştım.CV im çok sağlamdır, arzu ederseniz gönderebilirim.Umarım birlikte çalışma fırsatı yakalarız.

    İyi çalışmalar dilerim.

  3. mrblar kahramanmaraş sütçü imam üniversitesi iktisat 2014 mezunuyum..bankacılk alanında kariyer yapmak istiyorum..azimli dikkatli başarılı bi kişilige sahibim..bölümümü bankacılık üzerine ısteyerek okudum ve gönüllü olarak tc.ziraat bankasında stajımı basarıyla tamamlamıs bulunmaktayım..ayrıca excel..logo..word..powerpoint bilgisayar bilgisne sahibim..orta derece ing bilmekteyim.birçok semıner ve kurslara gıtmıs bulunmaktayım..referans bilgilerim yeterli derecede var..kendimi bankacılık alanında geliştirmek istiyorum..ilginiz için tesekkur ederım..

  4. ÖZEL SEKTÖRDE 3 YIL SEKRETERLİK 3 YIL MÜDÜRLÜK ,6 YILDA ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞTIM SİZLERLE RİZE,ADANA ,TRABZONDA ÇALIŞMAK İSTERİM

  5. 29 yaşında üniversite mezunuyum. Acilen iyi bir iş bulup çalışmam gerekiyor. Şu anda özel bir şirkette çalışıyorum fakat ücretim yetersiz. Kariyer yapmam imkansız. Birleşik Fon Bankasına girersem hayatım düzene girecek ve çok çalışacağım. Saygılarımla…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*