Tedi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tedi Personel Alımı Yapacak

Tedi’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Tedi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tedi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tedi Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Tedi Discount Tekstil Mağazacılık AŞ, 15 Haziran 2007 tarihinde kurulmuştur. Tedi, tüketicilerin günlük gıda dışı (tekstil, züccaciye, aksesuar, kozmetik vs.) ihtiyaçlarını karşılayan mağazalar zinciridir. Tedi mağazalarında; bayan, bay, bebek, çocuk, genç, spor, çorap, aksesuar, kozmetik, iç giyim ve diğer ürünlerin (züccaciye, ev tekstili, oyuncak, kırtasiye vb.) satışları yapılmaktadır.

Tedi Discount İnsan Kaynakları Departmanı,

  • Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini ön planda tutarak, sürekli öğrenme ve gelişimi desteklemeyi,
  • Görevinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kaliteli insan gücünü bünyemize kazandırmayı benimsemiştir.
  • Tedi ailesine katılmak istiyorsanız aşağıdaki seçenekleri kullanarak bize başvuruda bulunabilirsiniz.

Tedi İş İlanları

Mağaza Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
25 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Mağaza Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
07 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir
Sevkiyat Şoförü
Son Başvuru Tarihi
14 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Depo Müdürü
Son Başvuru Tarihi
28 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Mağaza Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
25 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Düzce(Akçakoca)

Tedi iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  • Depo Elemanı: Takım çalışmasına uyumlu, Tercihen Lise Mezunu, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayacak, Fiziksel olarak çalışabilecek, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Askerliğini tamamlamış Topkapı, Bahçelievler, Güngören, Haznedar, Yenibosna civarlarında ikamet eden depo görevlileri aramaktayız.
  • Çay Servis ve Temizlik Elemanı: Takım çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayacak, Fiziksel olarak çalışabilecek, Topkapı, Bahçelievler, Güngören, Haznedar, Yenibosna civarlarında ikamet eden KADIN DEPO TEMİZLİK görevlileri aramaktayız.
  • Satış Danışmanı: En az Lise Mezunu, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı bakış açısını benimseyen, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli.

Tedi İş Başvurusu Formu

Tedi iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Tedi iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Tedi Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*