İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sur Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sur Belediyesi Personel Alımı

Diyarbakır Sur Belediyesinde işçi olmak istiyorsanız başvuru tarihleri ve Sur Belediyesi personel alımı başvuru şartlarını mutlaka takip etmelisiniz. Web sitemizde sizlere güncel olarak tarihleri ve başvuru koşullarını bu sayfa aracılılığı ile sunuyoruz.

Başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken şartların başında da sicil durumunun temiz olması gelmektedir. Sicil durumu, başvuru sırasında istenilecek olan “adi sicil durum belgesi” ile belirlenmiş olacaktır.

Adaylar ister memurluk isterseler de işçilik kadrolarına başvuruda bulunuyor olsun, ikamet ettikleri bölgedeki adliyeye kadar giderek söz konusu adli sicil durum belgesini de edinmek durumundadırlar. Böylelikle aday, daha önce herhangi bir suç işlemediğini ya da suça karışmadığını kanıtlamış olacaktır.

Sur Belediyesi Personel Alımı

Sur Belediyesi İşçi Alımı

Sur Belediyesi işçi alımları, ülkemizde kamu istihdam hizmetlerine ilişkin faaliyet gösteren İŞKUR bünyesinde düzenli olarak yayınlanmaktadır. Bu sayede doğrudan ilgili ilana ulaşarak “başvuru” butonu ile kolayca internetten başvuru yapabilirsiniz.

Sadece memur alımlarında değil, aynı zamanda işçi düzeyindeki alımlarda da kişinin sicil durumu önemli olmaktadır. Bu anlamda geçmiş dönemlerde herhangi bir suça karışmış olan ya da suç işlemiş olan adayların başvuruları çoğunlukla olumsuz sonuçlanmaktadır.

Sur Belediyesi işçi alımı için bu adayların muhakkak başvuru kriterlerini dikkate almaları gerekmektedir. Özellikle de beden işçisi alımlarında kimi zaman sicil durumu önemli olmayabilir.

Sur Belediyesi Memur Alımı

İşçilik alımlarında, sicil durumu kötü olan adaylar için az da olsa bir şans söz konusu olsa da, memurluk alımlarında böyle bir durum söz konusu dahi olmamaktadır. Adayların sicil durumunun temiz olması ve diğer başvuru şartlarını da sağlıyor olmaları gerekmektedir.

Sur Belediyesi memur alımı tarihleri kurumun ilgili birimi tarafından duyurulmaktadır ve aynı zamanda web sitemiz üzerinden de bu duyurulara dair ayrıntıları sizlere ulaştırarak, belirtilen başvuru tarihleri arasında müracaatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Memur alımlarında sicil durumunun yanı sıra adayın eğitim durumu da önemli olan kriterlerden birisidir. Buna bağlı olarak, memurluk kadroları için başvuruda bulunmayı düşünen adayların eğitim seviyesi en az lise mezunu olmak durumundadır. Ancak bazı kadrolarda (özellikle de uzmanlık kadroları) daha yüksek eğitim mezuniyeti şartları aranabilmektedir.

Sur İş İlanları

Adaylar sahip oldukları nitelikleri dikkate alarak, kendileri için en uygun iş ilanlarına başvuruda bulunmalıdırlar. İşte bunun için web sitemiz üzerinden güncel Sur iş ilanları ile başvurularını internetten kolaylıkla yapabilirler.

İşçi ve diğer üst düzey personel alımları ile ilgili güncel ilanları bulabilmeniz mümkündür. Bu ilanları Kariyer, Yenibiris ve İndeed üzerinden inceleyebilir ve söz konusu platformlar aracılığı ile online başvuru yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir