Starwood Personel Alımı ve İş İlanları 2022

starwood-150x120

Starwood personel alımı yapacak!

Starwood iş başvurusu yaparak sizde Starwood’ın gücünden güç alabilirsiniz. Starwood personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Starwood eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Starwood insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ŞİRKET PROFİLİ

4 nesildir orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Ailesi’nin şirketlerinden biri olan Starwood, her geçen yıl büyüyen üretim kapasitesi ve yeni yatırımlarıyla uzun yıllardır Türkiye’nin en büyük 150 sanayi firması arasında yerini alıyor.

Türkiye’de, tek çatı altında en yüksek hacimde yonga levha üretimi yapan şirket, 4 adet yonga levha üretim hattında kalınlıkları 6 mm.den 38 mm.ye, genişlikleri 122 cm.den 244 cm.e, boyları 200 cm.den 420 cm.e kadar olmak üzere günde 3.300 m³ yonga levha, günlük 750 m³ MDF üretimi de gerçekleştirirken özellikle 1,5 mm’den 8 mm’ye kadar ince MDF üretiminde uzmanlaşmıştır.

İnegöl’de 180 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 220 bin metrekarede üretim yapan Starwood, 6 adet melaminli levha kaplama presi ve Gürcistan’daki tesisinde var olan  melamin  presi ile 183 ve 210 cm. enli olmak üzere günde 25.000 plaka üretim kapasitesine sahiptir.

5 emprenye sistemiyle hem kendi üretimini destekleyen hem de  fason hizmet veren şirket, kağıt emprenyelemede, yonga levha ve MDF üretiminde kullandığı reçineyi de kendisi üretiyor.

2009 yılı başında devreye aldığı, 60-80 m/dak hızlarda üretim yapabilen, ileri teknolojiye sahip baskı-boya üretim hattıyla da 150.000m2/gün kapasiteye sahiptir.1.5 mm’den 22 mm’e kadar levhayı boyayabilme özelliğine sahip olan hatta, 170 – 220 cm genişlik, 210 – 420 cm aralığındaki standart boylarda levhalar için 25′e yakın renk boyaması yapılabiliyor. Ayrıca talep halinde ekonomikliği de dikkate alınarak her türlü rengin boya baskısı yapılabiliyor.İnsan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen su bazlı boyalar ile üretim gerçekleştirilirken, üst yüzey direnci UV üst yüzey kaplayıcılarıyla sağlanıyor.MDF’yi düz veya desenli olarak boyayan hatta üretimine başlanan Boyalı Arkalık, Starwood’un 2009 yılında pazara sunduğu yeni ürünü olmuştur.

Doğu, güneydoğu/kuzeydoğu bölgelerindeki ülkelerde ve Türkiye’nin genelinde mobilya tedarikçisi olarak büyük rol oynayan şirket, her gecen gün farklı ülkelere ve yeni müşterilere ulaşmak için çalışıyor.

Doğa dostu yapısı ve temiz hava kalitesi bilinciyle tüm üretim hatlarında pres gazları için emiş sistemlerine, yonga levha tesisleri için elektrostatik filtre/toz seperatörlerine sahip olan Starwood, ultra ince MDF üretim sürecinde de havalı ayırıcı sistem kullanıyor.

E1 kalitesinde, kanserojen madde içermeyen Starwood ürünlerinin tümü ulusal ve uluslararası kalite standartları ile ilgili sertifikalara sahiptir.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*