Armada Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Armada Bilgisayar’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Armada Bilgisayar bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Armada Bilgisayar personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Armada Bilgisayar, Mustafa Sulhi Güven önderliğinde 1989 yılında bilişim sektörüne giriş yaparak yeni nesil teknoloji üzerine hazırladığı çözümleri ile sektöründe önemli bir pazar payına sahip olan bilişim teknolojileri firmasıdır.

Bünyesinde yer alan 180’e yakın uzman çalışanı ile veri güvenliği, bulut bilişim teknolojileri, sanallaştırma, yedekleme, depolama, iş sürekliliği gibi uluslararası markaların katma değerli, dağıtıcılığını gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Armada Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları

İş İlanları

Gün geçtikçe ilerleyen teknoloji ile birlikte sanal verilen depolanması, yedeklenmesi ve kişilere hiçbir eksik sunmadan bu verilere erişebilmesini sağlaması nedeniyle oldukça önemli bir konuma ulaşmıştır.

Armada Bilgisayar, bu konuda sektörün güvenilir adresi olarak bütün dikkatleri üzerine toplamayı başarmaktadır. Hem çığır açıcı fikirleri hem de yeniliklerin öncüsü konumunda yer alan firmanın yayınladığı yeni iş ilanları da dolayısıyla birçok kişi tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Sales Representative
İstanbul(Avr.)
Başvur
Müşteri Temsilcisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Kredi Kontrol & Tahsilat Sorumlusu
İstanbul(Avr.)
fatgpt
Başvur
Import & Export Specialist
İstanbul(Avr.)
Başvur

Nasıl Başvurulur?

Armada Bilgisayar, bünyesine katacağı yeni elemanlar için https://www.linkedin.com ve https://www.kariyer.net adreslerinde yer alan firmanın kendi profil sayfası üzerinden gerçekleştirilen başvuruları kabul etmektedir.

Ayrıca Armada Bilgisayar kendi resmi sitesi olan https://www.armada.com.tr adresinde de başvuruları kabul etmektedir. Yukarıdaki linke tıklayarak açılan sayfada yer alan “İnsan Kaynakları” sekmesini seçtikten sonra ekrana gelen yeni sayfadan “Başvuru Formu”nu kendinize ait bilgi ve tecrübelerinizle tamamen doldurduktan sonra “Gönder” butonuna basarak öz geçmişinizin İnsan Kaynaklarına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. “Açık Pozisyonlar” sekmesine geçerek de size en uygun olan ilana başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar 

  • İş Geliştirme Müdürü: Çalıştığı kurumun misyon ve vizyonları çerçevesinde hedef politikalarının gerçekleştirilmesi amacıyla iş geliştirme stratejilerini belirlerken, yeni projeleri değerlendirip müşteri portföyünü genişletmekle sorumlu olan kişilerdir.
  • Müşteri Temsilcisi: Görev aldığı kurumda yer alan ürün ve hizmetler ile ilgili soruları cevaplayarak potansiyeli olan müşterilerin firmaya yönlendirilmesini sağlarken müşteri kayıtlarını tutmakla sorumlu olan kişilerdir.
  • Teknik Satış Mühendisi: Çalıştığı kurumun satış departmanında görev alarak, satış üzerine çalışmalar yürütmekle sorumlu olan kişilerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18 yaş ve üzeri ( Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.)

Çalışma Saatleri:  Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul (Avrupa)

Armada Bilgisayar Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*