Star TV Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Start TV 1989 yılında Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı sıfatıyla kurulmuştur. Kurulduğu dönemde diziler, yarışma programları ve UEFA Şampiyonlar ligi maçlarını yayınlayarak öne çıkmıştır. Kurulduğu dönemden itibaren sırasıyla Uzan Grubu ve Doğan Medya Grubu altında hizmet vermiştir. Son olarak 2011 yılında 327 Milyon Dolar karşılığında Doğuş Yayın Grubuna satılmıştır.

Doğuş Yayın Grubu çatısı altında 1000’den fazla personel barındırmaktadır. 20 milyar TL üzerinde cirosu olduğu bilinen şirket gün geçtikçe büyümektedir.

Star TV İş İlanları

Star TV personel alımı ve iş ilanları bağlı olduğu Doğuş Yayın Grubu’nun insan kaynakları yetkisiyle yapılmaktadır. Doğuş Grubu ve Star TV, gücünü sorumluluk sahibi, takım çalışmasının gücüne inan ve yeniliklere açık insanlarla çalışmaktan aldığını açıklamıştır. Personellerinde aradıkları özellikleri ise şöyle sıralamaktadırlar.

  • Doğruluk ve Güvenilirlik
  • Takım Çalışması
  • Sorumluluk Bilinci ve İş Takibi
  • Müşteri Odaklı Hizmet

Star TV canlı yayın hizmeti veren bir şirket olduğu için yayını aksatmayacak düzende 7 gün 24 saat vardiyalı çalışma düzeni vardır. Vardiyasız normal mesaiyle çalışılan pozisyonlarda bulunmaktadır. Bu pozisyonlarda çalışma saati 09:00-18:00 arasındadır. Personellerine değer veren şirketin iş yeri doktoru ve kadın çalışanlar için süt odası imkanları da sağlanmıştır.

Şirket yan hak olarak ise tüm çalışanlarına ve ailelerine özel sağlık sigortası, hayat sigortası, yemek ve ulaşım hakları, doğum hediyesi sağlamaktadır. Pozisyona bağlı olmak üzere ise şirket aracı, cep telefonu, notebook ve tablet gibi haklar sağlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Doğuş Yayın Grubunun insan kaynakları web sitesine giderek açık pozisyonlar inceleyebilirsiniz. https://ik.dogusyayingrubu.com/

İncelediğiniz pozisyonlara başvuru yapmak için hızlıca bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Buradaki ilanlara ek olarak diğer kariyer sitelerinde de açık pozisyonlar için ilanlar oluşturulmaktadır.

Star TV Açık Pozisyonlar

  • Animatör – İstanbul: Kanalın animasyon işlerini yürütmekten sorumludur.
  • Dijital İçerik Güvenliği Uzmanı – İstanbul: Tüm dijital içeriklerin izinsiz kullanımının tespiti ve engellenmesi, korsan site hareketlerinin takip edilmesi, arama motoru indexlerinin takip edilmesi ve raporlanmasından sorumludur.
  • Video Grafik Tasarım Uzmanı – İstanbul: Dijital video platformları içerisinde yer alacak tüm görsel içeriklerin efekt ve dijital tasarımlarının gerçekleştirilmesinden sorumludur.
  • Dijital İş Geliştirme Uzman Yardımcısı – İstanbul: Günlük operasyonların verisel analizlerinin takip edilmesi ve raporlaması, yapımcı ilişkilerinin sağlanmasından sorumludur.
  • Kıdemli Ağ ve Sistem Güvenlik Uzmanı – İstanbul: Şirket bünyesinden bulunan internet altyapısının hatasız, kesintisiz ve bilgi güvenliği kriterlerine uygun hizmet verebilmesi amacıyla ağ güvenliğinin sağlanmasından sorumludur.

1 Comment

  1. Selamlar.Ben Birsel Morgan.Su an yurt dışındayım.Ha iranda Türkiye döneceğim.Ben Star TV de canli yayın program hazırlayıp sunmak istiyorum.Tipki Esra Erol benzeri bir program.kayiplarin bulunduğu.herkesin kavuştuğu.Bu konuda olumlu olursa detaylı görüşmek isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*