Sompo Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sompo Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sompo Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sompo Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sompo Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları

Şirketimiz, Finans Sigorta adıyla 6 Mayıs 2002 tarihinde sigorta sektöründe standartları yükseltmek hedefiyle yola çıktı. 2006 yılı içerisinde Fiba Grubu iştiraklerinden Finansbank’ın hisselerinin NBG Grubu’na satılması nedeniyle 01.11.2007 tarihinden itibaren kurucusu olan Fiba Holding’in adını alarak, “Fiba Sigorta A.Ş.” adı ile faaliyetlerine devam etti.

Sompo Sigorta İş İlanları

Sompo Japan Sigorta’da işe alımlar yetkinlik bazlı mülakatlarla gerçekleştirilir. Mülakatta adayın öğrenimi, deneyimi, şirketimize uygunluğu ve yetkinlikleri değerlendirilir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Hasar Araştırmacı İstanbul(Asya)
2 Banka Satış Yöneticisi – Bursa Bursa

Sompo Sigorta Personel Alımı

İnsana değer veren, güvenilir, yenilikçi, sürekli gelişen ve istikrarlı bir yapı içerisinde Sompo Japan Sigorta olarak amacımız; çalışanlarımızın kişisel ve mesleki anlamda kendilerini geliştirecekleri ve mevcut potansiyellerini en üst düzeyde kullanacakları fırsatlar yaratmaktır. Bir kurumdan çok bir aile olduğumuza inanıyor, açık iletişim anlayışı doğrultusunda paylaşılan her türlü görüşün bizleri daha da ileri götüreceğini biliyoruz. Başarımızın sırrı aynı hedefi paylaşan bir takım olarak birlikte hareket etmemiz ve çalışanlarımıza duyduğumuz sevgi ve saygıdır.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*