Sofra Yemek Personel Alımı ve İş İlanları 2023

 sofra-grup

Sofra Yemek personel alımı yapacak!

Sofra Yemek  iş başvurusu yaparak sizde Sofra Yemek  ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Sofra Yemek  personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sofra Yemek  eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sofra Yemek  insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İçinde bulunduğumuz hizmet sektöründe, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.

Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve hedeflerimize ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor. İşte bu yüzden biz, Sofra Grup’ta değerlerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.

İşe Alım Süreci

Sofra Grup’un işe alım sürecine dahil olmak için ilk aşamada özgeçmişinizi internet üzerinden göndermeniz gerekiyor. Elektronik başvuru ortamı, size genel başvuru yapma olanağı sağlıyor. Yapılan başvurularda, özgeçmişinizi dikkatle inceliyor ve gereksinimlerimize uygun olup olmadığınızı saptıyoruz. Seçim aşamasında, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticilerimizle görüşme fırsatı sunuyor, işle ilgili potansiyelinizi mülakatlarla değerlendiriyoruz.

Sofra Grup’un başarısına katkıda bulunma şansını kaçırmayın. Hemen başvurun!

Sofra Grup’da staj
Staj ile çalışma deneyimi kazanmak ister misiniz? Öyle ise staj için elektronik iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzu bekliyoruz!

Online Başvuru

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*