Avrupa Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Avrupa Tekstil’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Avrupa Tekstil bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Avrupa Tekstil personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2006 yılında temelleri atılan Avrupa Tekstil, güçlü temelleri sayesinde her gün gelişmektedir. Dinamizmi esas olarak kabul eden firma Avrupa Tekstil iş ilanları vererek yeni personeller almakta, böylece gelişmesine güç katmaktadır.

Eğer firmaya personel olarak katılmak istiyorsanız, her yıl farklı dönemlerde açılan ilanları takip etmeniz gerekir. Böylece yeni ilanları kaçırmadan, müracaat etmeniz mümkündür. Avrupa Tekstil iş başvurusu için Kariyer.net üzerinde değerlendirebileceğiniz duyuru mevcut olup, platform üzerinde gerekli bilgiler vardır.

Bunlar incelemeniz ardından Avrupa Tekstil personel alımı için işlem yapabilir, firma yetkililerinin uyumlu görmesi durumunda mülakata yönelik davet alabilirsiniz.

Avrupa Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları

Avrupa Tekstil Personel Alımı Yapacak

Avrupa Tekstil, bünyesinde bulunan pozisyonlarda farklı dönemlerde alım yapmaktadır. Eğer başvurmak istiyorsanız, bunları takip etmeniz gerekmektedir. Burada önemli olan düzenli bir incelemedir. Zira bir ilan kapandıktan sonra, gelecek tarihte açılan büyük olasılıkla farklı pozisyonlara yönelik olacaktır.

Bu nedenle uyumlu bir ilanı kaçırmanız olasıdır. Bu bakımdan Avrupa Tekstil, Kariyer.net üzerinde başvuruları kabul eden bir iş duyurusuna sahiptir. Gerekli bilgilerin tümünü buradan almanız mümkündür

Avrupa Tekstil İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Avrupa Tekstil Depo Elemanı vazifesinde görevlendirmek üzere eleman aramaktadır. İlan İstanbul’un Asya yakasında bulunan Tuzla ilçesinde olup, tam zamanlıdır ve minimum 1 sene deneyimli olunmalıdır. Adayların sorumlulukları ise şöyledir;

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Modelist İstanbul(Asya)
2 Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Asya)
3 Bilgi İşlem Uzmanı İstanbul(Asya)
4 Veri Giriş Operatörü İstanbul(Asya)
5 Makastar İstanbul(Asya)
6 Yönetici Asistanı İstanbul(Asya)
7 Web Tasarım ve Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Asya)
8 Depo Uzmanı İstanbul(Asya)
9 Depo Operasyon Sorumlusu İstanbul(Asya)

 1. İş emirlerine göre boyanacak malların toplanıp, fiziksel ve sistemsel olarak boyahaneye teminini sağlamak
 2. Bulunduğu yerin düzenini ve tertibini sağlamak
 3. Örülmesi tamamlanmış malların alınıp, ara depolamasının gerçekleştirilmesi
 4. Stok alanında iş akışının düzenlenmesi
 5. Depo stoklarının tutarlılık ve sisteminin yerine getirilmesi
 6. Malzeme ve ürün girişinin kontrollü bir şekilde olmasını sağlamak

Kariyer.net üzerinde ilan hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar mevcut olup, söz konusu siteden hem inceleyebilir hem de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Avrupa Tekstil İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Kariyer.net üzerinde bulunan Depo Elemanı pozisyonuna başvuracaksanız, ilk olarak online platformlar üzerinden işlem yapılmalıdır. Kariyer.net bu açıdan kullanılabilir. Eğer aşağıdaki işlemleri takip ederseniz, dakikalar içerisinde tamamlamanız mümkündür;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/avrupa-tekstil-9148-37531 linkine giriş yapın.
 2. net üyeliğinizi açın. Eğer yoksa bir tane oluşturun.
 3. Başvuru öncesinde özgeçmiş dosyanızın ne kadar güncel olduğunu inceleyin. Eksikler varsa tamamlayın.
 4. Linkte bulunan ilana tıklayarak, tüm detaylarını görün.
 5. Başvur butonuna tıklayarak, müracaat işlemlerini bitirin.

Bu şekilde yapmanız gereken her şey de sonlanır. Başvuru ve özgeçmişiniz firmanın yetkililerine iletildiği için, bir değerlendirme süreci başlayacaktır. Mülakata davet alabilmek için bunu geçmeniz gerekir ve yetkililer olumlu olması halinde sizi bilgilendirir.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*