Sırma Su Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sırma Grup 1950’li yıllara kadar dayanan, köklü bir şirkettir. Doğal maden suyuna 1991,  doğal kaynak suyuna 2002 yılında başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana her gün kendisini geliştiren firma, ihtiyacına göre iş alımları yapmaktadır. İlanlar gereksinime göre duyurulur.

Sırma Su İş İlanları

İnternet teknolojilerinin gelişmesiyle beraber, çok sayıda kariyer sitesi de kurulmuştur. Günümüzde birçok firma iş ilanlarını bu sayfalar aracılığıyla verir.

Eğer Sırma Su bünyesine çalışan olarak girmek istiyorsanız, Sırma Grup duyurularını kariyer sitelerinden her gün takip etmeniz önerilir.

Ayrıca resmi sitesi de gün aşırı kontrol edilmelidir. Zira bir ilan çıktığında son başvuru tarihi olması muhtemeldir. Şayet kaçırılırsa başvuru imkânı da yer almaz.

Nasıl Başvurulur?

Sırma Grup sitesine girildiğinde, sol üst tarafta kurumsal yazısı görülür. Bunun altında “İnsan Kaynakları” linki vardır.

Buraya tıklayınca gelen metnin en altında “tıklayın” linki vardır. Yönlendirme kariyer.net üzerindeki firma profiline yapılır. Dolayısıyla burası sıkça kontrol edilmelidir.

Eğer firmanın bir ihtiyacı olursa duyuruları buradan yapar. Başvuru için öncelikle sitedeki hesaba giriş yapılır. Şayet yoksa yeni bir tane açılıp, CV doldurulur.

Ardından ilan sayfası açılarak başvuru yapılır. İçecek sektörüne genel itibariyle bakıldığında işe alımların en yüksek olduğu departmanlar şöyle görülür;

 1. Yiyecek ve İçecek
 2. Satış
 3. Pazarlama
 4. Hizmet
 5. Muhasebe
 6. Diğer

Söz konusu sektörde çalışan profili incelendiğinde, hangi alanda çalıştıklarına dair bilgiler şöyledir;

 1. Satış
 2. Yiyecek – İçecek
 3. Pazarlama 
 4. Üretim – İmalat
 5. Muhasebe

Personelin mezun oldukları bölümler analiz edildiğinde ise şu bilgiler görülür;

 1. Kamu yönetimi
 2. Endüstri Mühendisliği
 3. İktisat
 4. Gıda Mühendisliği
 5. İşletme

Öğrenim seviyeleri ise ilköğretim, yüksek lisans, ön lisans, lise, üniversite şeklindedir. İş başvurularında ilk koşul güncel ilanlar bulmadır. Sırma Su kapsamında farklı departmanlar ve pozisyonlar vardır.

Dolayısıyla gelecek dönemlerde herhangi birinde gereksinim açığa çıkabilir. Bu ihtimali göz önünde bulundurarak gerek kariyer.net, gerekse diğer kariyer siteleri incelenmelidir. 

Resmi sitesi de aynı şekilde kontrol edilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*