Simit Dünyası Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Simit Dünyası Personel Alımı Yapacak

Simit Dünyası’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Simit Dünyası bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Simit Dünyası personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Simit dünyası iş ilanı

Simit Dünyası’nda Çalışmak

Simit Dünyası, 1995 yılında Ankara Kızılay’da küçük bir simit fırını olarak faaliyete başladı. 1996 yılında ‘Simit Taş Fırında Pişer ‘ sloganıyla, günün her saatinde taş fırından taptaze simit sunabilme hedefiyle yola çıkan Simit Dünyası; Ankara Kızılay İzmir 1. Cadde’de taş fırında pişirdiği ürünleri sıcak satış noktasında müşterileri ile buluşturarak hizmet sektöründe varlığını emin adımlarla sürdürdü. Gelişen teknoloji ile yenilikleri takip eden Simit Dünyası; Başkentin kalbi Kızılay ve çevresinde 8 büyük şube açarak hizmet alanını genişletti.

18 yıldır taş fırının verdiği lezzetle gerçek Ankara simidini müşterilerine sunan Simit Dünyası, yeni yılda yeni bir hedefle yoluna devam ediyor. Çıtır çıtır Ankara Simidinin yanında; dünya mutfağından bir çok lezzeti de menüsüne ilave eden Simit Dünyası; hizmette müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tutuyor. Kurumsal sürecini ve lezzet konseptini tamamlayan Simit Dünyası, yatırımcılara franchise fırsatı vererek yeni iş ortakları ile beraber tüm Türkiye’ye kapılarını açıyor.

Simit Dünyası İş İlanları

Simit Dünyası iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Simit Dünyası İş Başvurusu Formu

Simit Dünyası iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Simit Dünyası iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*