Simfer Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Simfer’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Simfer bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Simfer personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

simfer personel alımı

Simfer’de Çalışmak

Beyaz eşya sektöründe, ulusal ve uluslararası ölçekte örnek gösterilecek seviyede insan kaynakları uygulamalarının öncülüğünü yapmak ve bu örnek uygulamaları geliştirerek sürdürebilen bir işletme olabilmektir.

Organizasyonun amacı ve hedefleriyle, çalışanlarının ihtiyaç ve beklentilerini uyumlulaştırabilme yolunda, yönetimin karar almasında güçlü bir insan kaynakları stratejisi oluşturmaktır. Simfer’i geleceğe taşıyacak nitelikli ve deneyimli profesyonellere gelişim odaklı bir çalışma ortamı sunarak, çalışanlarıyla birlikte müşterilerinin koşulsuz tatminini sağlamayı, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlamaktayız.

Simfer İş İlanları

Simfer iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış Sonrası Hizmetler Uzman Yardımcısı İstanbul (Tümü)

Simfer İş Başvurusu Formu

Simfer iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Simfer iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*