SFS Personel Alımı ve İş İlanları 2023

SFS personel alımı yapacak!

SFS iş başvurusu yaparak sizde SFS ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. SFS personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan SFS eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. SFS insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

SFS Grup, 1992 yılından beri sigorta, finans ve hizmet sektörlerine Kurumsal Yönetim Sistemleri sunmaktadır.
SFS, bugünün hızla değişen iş ortamında kurumların rekabetçi kalmalarını, masraflarını azaltırken kar ve verimliliklerini arttırmalarını sağlayan teknolojik çözümler geliştirmektedir.
120’nin üzerinde uzman kadrosu ile müşterilerine, en ileri teknolojik iş çözümlerini ihtiyaçlarına göre özelleştirerek sunan SFS, kurumsal yazılım ve bilgi teknolojileri alanında lider şirketlerden olup, sektörlerinde lider ulusal ve uluslararası şirket ve kuruluşlara hizmet vermektedir.
Köln Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde ders olarak okutulan ve Insurance Competence Center tarafından denetlenmiş SFS çözümleri, en gelişmiş teknolojilere entegre edilmiş yenilikçi iş metodolojilerini içermektedir. Sektörel uzmanlığını, ispatlanmış metodolojilerini ve ileri teknolojilerini, global pazarlara da taşıyan SFS, bugün Türkiye’nin en büyük 10 yerli yazılım şirketinden biridir.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*