Altıparmak Personel Alımı ve İş İlanları 2023

altıparmak

Altıparmak personel alımı yapacak!

Altıparmak iş başvurusu yaparak sizde Altıparmak’ın gücünden güç alabilirsiniz. Altıparmak personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Altıparmak eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Altıparmak insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ÜCRET VE YAN HAKLAR SİSTEMİ

Şirketimizde, piyasa koşullarında rekabetçi olmamızı destekleyen “Kademe Bazlı Ücretlendirme Sistemi” uygulanmaktadır. Bu sistem doğrultusunda, “İş Eşleştirme Metodolojisi” ile pozisyonlar derecelendirilir. Piyasa ücret araştırmaları alınarak, eş derecelerde bulunan pozisyonların sektör ve fonksiyon (iş ailesi) bazında piyasa ücretleri elde edilir, her bir kademe (derece) ve pozisyon için ücret bantları oluşturulur.

Ücret artışları yılda bir kez yapılır. Bu çalışma kapsamında, ücret bantları, yıllık enflasyon oranı, piyasa koşulları, iş büyüklükleri, sorumluluklar, hedefler, bölgesel özellikler, performans, kıdem, görev değişikliği gibi kriterler göz önünde bulundurulur.

Ayrıca, “Hedeflere, Yetkinliklere ve Sorumluluklara Dayalı Performans Yönetim Sistemi” sonuçlarına göre, başarılı personel yılda bir kez ödüllendirilir. Bunun yanısıra, çeşitli projelerde veya yarışmalarda başarı elde etmiş personel, durum doğrultusunda yıl içinde ödüllendirilir.

Ücrete ek olarak, çalışanlarımıza, pozisyonunun gerekleri doğrultusunda, özel sağlık sigortası, yemek hizmeti/kartı, yakıt yardımı, şirket aracı, cep telefonu ve/veya telefon hattı vb. yan haklar sunulmaktadır. Bununla birlikte, İstanbul Anadolu yakasının farklı yönlerine personel servisi hizmeti bulunmaktadır. Şu anda mevcut olan personel servisleri, Kartal, Kadıköy ve İçerenköy yönlerinedir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                           Şehir
Technical Manager             İstanbul(Asya)
Ticari Pazarlama Müdürü İstanbul(Asya)
Bakım Şefi                            İstanbul(Asya)

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*