İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Seyhan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Seyhan Belediyesi Personel Alımı

Seyhan Belediyesi web sitesi üzerinde hem güncel ihaleler, hem de iş bulmak isteyen vatandaşlar için personel alımları yayımlanmaktadır. Kurum, işçi ve memur alımına yönelik yayımladığı Seyhan Belediyesi personel alımı duyurularında, aynı zamanda hangi koşulların karşılanması gerektiğine dair de ayrıntılı açıklama bölümüne yer vermektedir. Adayların, alımlarda şansını yükseltebilmesinde söz konusu ayrıntılardaki şartları karşılıyor olması önem arz etmektedir.

Belediye bünyesinde birim olarak faaliyet gösteren Seyhan Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü; işçi, memur ve farklı düzeylerdeki personel alımlarında, adayların birebir görüşebilecekleri ilgili birim olarak görevlendirilmektedir. Seyhan Belediyesi personel alımları, kurumun faaliyet alanları doğrultusunda farklı zamanlarda gerçekleştirilmektedir. Adayların bu alımları güncel olarak takip etmeleri gerekmektedir.

Seyhan Belediyesi Personel Alımı

Seyhan Belediyesi İşçi Alımı

Seyhan Belediyesi işçi alımı ilanları hem Adana iş ilanları web sitelerinde, hem de Belediyenin resmi web sitesi üzerinde takip edebileceğiniz alımlardır. “İşçi” sınıfı alımlar, özellikle de “Seyhan vasıfsız iş ilanları” araştırması yapan ve aynı zamanda da ilçede ikamet etmekte olan vatandaşlar için iyi bir fırsat olmaktadır.

Başvuru sonrasında işe alınan vatandaşlar, yerel yönetim işçilik kadrosunda göreve başlatılmaktadırlar. Kişiler, böylelikle en az asgari ücret ile aylık gelir sağlayabiliyor ve belirli koşullarda rahat bir şekilde çalışabiliyor. Ayrıca işe alınan adayların tüm sağlık hakları da, belediye tarafından karşılanmaktadır.

Seyhan Belediyesi Memur Alımı

Adana Büyükşehir Belediyesi KPSS aracılığıyla sık sık alım yapmaktadır. Buna bağlı olarak da açılan pozisyonlar arasında Seyhan Belediyesi memur alımı ilanları da bulunabiliyor. Memur alımlarında, adaylar için sunulan başvuru şartları, işçi alımlarında istenilen şartlara kıyasla daha zorlu olabilmektedir.

Kimi alımlar; İİBF, Mühendisli gibi belirli bir fakülteden mezun olmayı şart gerektirirken, kimi alımlar ise; lise, ön lisans ya da lisans eğitim düzeyinden herhangi birisi yada belirli birisinden mezun olmayı gerektirmektedir.

Seyhan Belediyesi memur alımları kısmı olarak belirli bir uzmanlık alanı gerektirmeyen ve daha çok “genel” olarak ifade ettiğimiz memurluklarda, en az lise mezunu olunması başvuru için yeterli bir koşul olmaktadır. Açılacak olan pozisyona bağlı olarak, erkek adayların askerliklerini tamamlamış ya da tecilli olması gerekebiliyor.

Seyhan İş İlanları

Her ne kadar belediye bünyesinde memur ya da işçi sınıfında görev almak ve çalışmak istiyorsanız da, ilgili koşulları karşılayamıyor olmanız ya da ilanların güncel olmaması durumunda, Seyhan iş ilanları sayfasını takip ederek meslek sahibi olabilirsiniz.

İlçe genelinde her gün birçok özel şirket, hem istihdam sağlayabilmek hem de ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek için ilan vermektedir. Sahip olduğunuz nitelikler doğrultusunda kendinize en uygun iş ilanlarını değerlendirebilirsiniz. Web sitemizde sizlere yayınlanan Seyhan iş ilanlarını, en güncel halleri ve alım olacak pozisyonlarıyla birlikte sunmaktayız.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de seyhan iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir