Sarıtaş Personel Alımı ve İş İlanları 2024

saritas

Sarıtaş personel alımı yapacak!

Sarıtaş iş başvurusu yaparak sizde Sarıtaş’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sarıtaş personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sarıtaş eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sarıtaş insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Çalışma Ortamı

SARITAŞ, sürekli büyümeyi hedefleyen ve “Ülkem varsa, ben varım” bilinciyle sürekli yatırım yapan, istihdam sağlayan, geniş vizyonu, modern yönetim anlayışı ve tesisleri ile tamamen yerli sermayeli örnek bir kuruluştur.

SARITAŞ’ta müşteri memnuniyetini sağlamanın yolunun önce personel memnuniyetini sağlamaktan geçtiği bilinciyle hareket edilmektedir. Bu doğrultuda, personelimizin her türlü ihtiyacının en kaliteli ve hijyenik koşullarda temin edilmesine özen gösterilmektedir.

Gerek teçhizat ve kıyafet gerekse fabrika içinde yapılan düzenlemelerle her türlü güvenlik önlemi alınmakta, iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarına titizlikle uyulmaktadır.

Soyunma odalarından tuvaletlere, yemekhanesinden ofis ve üretim tesislerine kadar bütün birimlerinde temizliğe, tertip ve düzene azami derecede dikkat edilmekte ve tüm personel bu konular ile ilgili teşvik edilmektedir.

SARITAŞ çalışanlarının kullanımına sunduğu, benzerlerinin çok üzerinde donanım ve olanaklara sahip olan spor salonu ile farklılığını ve kalite anlayışını göstermektedir.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*