Cazador Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Cazador Personel Alımı Yapacak

Cazador’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Cazador bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Cazador personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

cazadot personel alımı

 

Cazador’da Çalışmak

Gelenekselliği fütüristtik bakış açısıyla güncelleyen; kaliteli, yenilikçi, özgün, enerjik ve fonksiyonel tasarımlarıyla hazırladığı koleksiyonlarında şehir hayatı ve doğal yaşam kültürlerini harmanlayan bir markadır Cazador.

Adını Latince “avcı” kelimesinden alan Cazador, tasarımlarıyla doğadan uzak olduğunuz anlarda bile size tekrar doğanın bir parçası olduğunuzu hissettirerek, tarzınızı yansıtıp içinizdeki enerjiyi ortaya çıkarmanızı sağlıyor.

2006 yılından bugüne, Türkiye’de 170 bayii ve 130 zincir mağazası ile 300 satış noktasında moda trendlerine yön veren Cazador; Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Sırbistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Yunanistan, İsviçre, İran, Irak ve Lübnan’da 50’den fazla satış noktasıyla faaliyet gösteriyor.

Cazador; doğa ile barışık, özgür ve maceraperest ruhların modaya dair tüm beklentilerini karşılayarak hem kadın hem de erkek koleksiyonlarıyla rahatlığına ve şıklığına özen gösterenlere, kendisini sürekli yenileyerek yepyeni bir yaşam tarzı sunmaya devam ediyor.

Cazador İş İlanları

Cazador iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Cazador İş Başvurusu Formu

Cazador iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Cazador iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*