Sarıçam Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İsmini ilçenin kuzeyinde bulunan Sarıçam ormanlarından alan Sarıçam Belediyesi, 2008 yılında belediyecilik kanununda yapılan değişiklikle birlikte belediye statüsüne kavuşmuştur.

Sarıçam Belediyesi Personel Alımı

Sarıçam halkının, müşterek ihtiyaçlarını, birleştirici, vatandaş memnuniyetini ve toplumsal faydayı esas alan, tarihi ve geçmişine saygılı, katılımcı yönetim anlayışıyla çözümlediğini belirten Sarıçam Belediyesi, üretken belediyecilik anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu faaliyetler kapsamında birçok yatırım yapan kurumun, yatırımlarının sürdürülebilir olması ve müşteri memnuniyetinin arttırılması adına personel alımı yapacağı tahmin edilmektedir. Karar ve uygulamalarına, dezavantajlı gruplar başta olmak üzere vatandaşların ve çalışanların katılımını sağlayan Sarıçam Belediyesi’nin yapacağı tahmin edilen personel alımlarına engelli personeller de yer vereceği öngörülmektedir

Sarıçam Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna personel alımı yapacağı tahmin edilen Sarıçam Belediyesi’nin en kadroyu sözleşmeli ya da taşeron işçi statüsüne ayıracağı ve bu işçileri temizlik işleri başta olmak üzere destek hizmetleri, park ve bahçelere birimlerinde istihdam edeceği düşünülmektedir. Bu işçilere statü farkı gözetmeksizin pozisyonlarına göre maaş imkânı tanıyan kurum, işçilerinin maaş miktarlarını ve sosyal haklarını da bu doğrultuda belirlemektedir.

Sarıçam Belediyesi İş İlanları

Kaynaklarını etkin ve verimli kullanarak, vatandaş beklentileri doğrultusunda; şeffaf, adil, hızlı, güler yüzlü, tarafsız ve kaliteli hizmet sunma konusunda hassas davranan ve bu şekilde vatandaşlarının memnuniyetini kazanmak isteyen Sarıçam Belediyesi, yayınladığı iş ilanlarında genellikle bu ilkeler doğrultusunda çalışabilecek personellerin iş başvurularını kabul edeceğini belirtmektedir.

Belediye yetkilileri tarafından henüz net bir açıklama yapılmamış olsa da belediye bünyesine alınacak bütün elemanların yine bu ilkeler dikkate alınarak kadrolandırılacağı bilinmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Sarıçam Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sarıçam Belediyesi personeli olmak isteyen ve bu ilçede ikamet etmekte olan vatandaşların, belediyenin resmi internet sitesini takip ederek yayınlanacak olan iş ilanlarını incelemeleri ve açık pozisyonlar arasından kendilerine uygun olarak değerlendirdikleri pozisyonlar için iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları belediyenin insan kaynakları birimine başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Sarıçam İş İlanları

Sarıçam iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Sarıçam iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir. Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Sarıçam iş ilanları

 • Muhasebe Personeli
 • Sekreter
 • Resepsiyonist

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Sarıçam iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 Comment

 1. Şuan iş başvurusunda bulanabilir miyim açık pozisyok varmı bayan olarak alım yapılıyor mu

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*