İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sanko Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sanko Üniversitesi personel alımı yapacak!

Sanko Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Sanko Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sanko Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sanko Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sanko Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Sani Konukoğlu Vakfı, Sanko Holding ve Konukoğlu Ailesi tarafından 1989 yılında kurulmuştur.

Vakıf Sözleşmesi doğrultusunda, eğitim ve sağlık konularındaki hizmetlerini arttırarak sürdüren Sani Konukoğlu Vakfı, Bakanlar Kurulu’nun 20.12.1995 tarih ve 95/7663 sayılı kararı ile vergi muafiyeti almaya hak kazandı.

Konukoğlu Ailesi Fertleri ile SANKO Holding bünyesindeki bazı şirketlerin kurduğu Vakfın gelirinin büyük bölümü kurucu üyeler ve SANKO Holding bünyesindeki Şirketlerden bağış olarak sağlanmaktadır.

Sani Konukoğlu Vakfı, 1997 yılında, Türkiye Genelinde “Eğitim ve Sağlık “alanında 4500 Vakıf arasından “YILIN VAKFI” seçilmiştir.

18 Haziran 2013 tarih, 28681 Sayılı Resmi Gazete’de (Ek 1) yayımlanan 6492 Sayılı Kanun ile de ‘Sanko Üniversitesi’ kuruluşunu gerçekleştirerek hizmet vermeye hazır hale gelmiştir.

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Sayfamıza Hoşgeldiniz !

SANKO Üniversitesi İnsan Kaynakları Politikası, nitelikli iş gücünün tercih ettiği, yeniliklere ve gelişime açık, dünyayla barışık mutlu çalışanların olduğu çalışma ortamında, birimlere ve kişilere maksimum desteği sağlamayı amaçlamıştır.

Bu kapsamda İnsan Kaynakları hedeflerimiz,

·‘Doğru işe doğru insan’ politikası ile üniversitemiz vizyon ve misyonuna hizmet edebilecek ve hedeflerine ulaştıracak yönde çalışan ihtiyacını tespit etmek, yerleştirmek ve geliştirmek,
·Çalışanlarımızın memnuniyetini ve kuruma bağlılığını arttırmak,
·Çalışanlarımızın motivasyonu ve veriminin yüksek olmasına yönelik faaliyetler gerçekleştirmek
·Aileyet duygusunun devamlılığına katkıda bulunmaktır.

Sanko Üniversitesi ailesinin tüm üyeleri, katılımları ile üniversitemizin değerinin artmasına katkı sağlarlar.

İş Başvurusu

Sanko Üniversite’ne iş başvurusunda bulunan adaylar, İş Başvuru Formunu doldurarak, başvurularını gerçekleştirirler. Başvurular, İnsan Kaynakları özgeçmiş havuzunda kayıt altında tutulur. Birimler ve Fakültelerin personel talebi olması halinde, bu başvurular değerlendirilerek, uygun adaylar mülakata çağrılır.

Bize katılmak ve ihtiyaç halinde değerlendirmeye alınmak isterseniz, CV’inizi yükleyebilirsiniz.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir