Samanyolu TV Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Samanyolu TV personel alımı yapacak!

SAMANYOLU TV iş başvurusu yaparak sizde SAMANYOLU TV ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. SAMANYOLU TV personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan SAMANYOLU TV eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. SAMANYOLU TV insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Samanyolu Yayın Gurubu, “Bir Yeryüzü Kanalı” olma kararlılığıyla bundan tam 20 yıl önce yayın hayatına merhaba dedi. Bu yolda emin ve kararlı adımlarla ilerlerken evrensel olarak kabul edilmiş yayın ilkelerinin yanında, kendine has farklı çizgisi, üslubu, milli değerlere bağlı yayın esaslarıyla çok kısa sürede, her kesimden seyircinin, beğenisini ve takdirini kazandı.

Samanyolu Yayın Gurubu’nun, kısa süreler içerisinde kat ettiği mesafeyi, bugünlere nasıl geldiğini ve yarınlara nasıl baktığını en güzel anlatan her şeyden önce insan merkezli, yaşadığı toplumun problemlerine duyarlı, güvenilir, kararlı, doğru ve tarafsız yayıncılık ilkelerini rehber edinen anlayışıdır. Samanyolu Yayın Grubu, İnsan hak ve özgürlüklerine saygıyı esas alır. Öncelikli hedefleri arasında, toplumun etnik ve mezhep farkı gözetmeden barış içinde yaşamasına katkı sağlar.

Hoşgörü ve diyalog çalışmalarının hızlandırılmasına ve bugün için en çok ihtiyaç duyduğumuz demokrasi ve hukukun üstünlüğünün tam manasıyla yerleşmesine çalışır. Samanyolu Yayın Gurubu; hem bugünün hem de geleceğin nesillerini düşünerek yayın yapma sorumluluğunun adıdır. ‘Bugün söylenenler söylenmiştir yarın da dünden farklı söylenir’ ilkesizliğine düşmez.

Yayıncılık anlayışında tarafsızlık prensibini çok önemsemekle birlikte, şahsiyetli bir düşünce, sağlam bir kültür ve geniş bir sorumluluk duygusuna sahiptir. Reyting mücadelesine kurban edilecek bir yayıncılığın asla doğruyu ve güzeli anlatamayacağına, böyle bir anlayışın tam tersine toplumda kin ve nefret tohumları ekmekten başka bir işe yaramayacağına inanır. Çünkü geniş kitlelere ulaşmak ne kadar önemliyse, seviyeli ve faydalı yayıncılık için, olaylara bakışta tarafsız ve objektif kalabilmek de o kadar önemlidir.

Samanyolu Yayın Grubu, her zaman öncü, ilklere imza atan bir yayıncılık anlayışının adıdır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 yorum

  1. ben unıversıte mezunuyum bılgısayar yazılımcısıyım işe ıhtıyacım var sızın gibi degerlı kişilerle calismak istiyorum lütfen cevap bekliyorum SAYGILARIMLA TEL.
    05379439651

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*