Kılıç Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kılıç Holding personel alımı yapacak!

Kılıç Holding iş başvurusu yaparak sizde Kılıç Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kılıç Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kılıç Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kılıç Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kılıç Holding’te, sektörde öncü ve lider konumda olmanın getirdiği sorumluluk anlayışıyla; çalışanların her birinin ayrı bir değer olduğunun benimsendiği bir İnsan Kaynakları Politikası uygulamaktadır.

Kılıç Holding’de çalışanlar; 

. Teknolojik gelişime ve değişime açık, 
. Ekip çalışması ile her türlü sorunun üstesinden gelindiğini bilen,
. İşine ve işyerine bağlı, 
. Bu çatı altında çalışıyor olmanın haklı gururunu ve bilincini taşıyan,
. Çevreye ve etik değerlere duyarlı birer aile üyesi konumundadırlar.

Teknolojik gelişim ve değişim

Holdingimiz, en son teknolojik gelişimleri izlemekte ve uygulamaktadır. Çalışanlarımız da değişim ve gelişimin birer parçası olarak, değişime direnç göstermeksizin uygulamalara katkı sağlamakta ve sürekli kendilerini yenilemektedirler.

Ekibin bir parçası olmak

Zoru başarabilmek için güçlerin birleşmesi gereğinden hareketle; ekip ruhu ile çalışmanın başarının temel ilkesi olarak benimsendiği Kılıç Holding’de tüm çalışanlar bireysel olarak değil, ekibin bir parçası olarak faaliyet gösterirler.

İşe ve işyerine bağlılık

Çalışanlarımız işlerine ve işyerlerine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmenin, Kılıç Holding’in temel prensibi olduğunun bilinciyle ve aidiyet duygusuyla hareket ederler.

Kılıç Holding’de çalışmanın gururunu taşımak

Her bir çalışanımız, sürekli büyüyen ve gelişen Kılıç Holding’in bünyesinde yer almaktan doğan haklı gururu taşımakta, davranışları ve çalışma disiplinleriyle şirketin örnek çalışanları arasında olma çabasını sürdürmektedir.

Çevreye ve etik değerlere duyarlı olmak

Kılıç Holding’in çevreye ve etik değerlere verdiği önem, çalışanlarımız tarafından da benimsenmiş, böylece tüm faaliyet alanlarında uygulama bütünlüğü sağlanmıştır.

Çalışanlarımız ailemizin birer üyesidir

İşine ve iş yerine sahip çıkan her çalışanımızı birer aile üyesi olarak görmekteyiz. Başarılarımızda, üstlendiği görevi zamanında ve doğru olarak yerine getiren çalışanlarımızın büyük katkılarının olduğu bir gerçektir.

Buradan açık pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*