Reyhanlı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Reyhanlı Belediyesi Personel Alımı

7 Temmuz 1939 yılında yayınlanan belediyecilik yasasıyla Hatay’ın il olarak kabul edilmesi sonucu Reyhanlı’da ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Reyhanlı Belediyesi hedeflerini binlerce yıllık kültürel değerlerin ışığında kendisine verilen görevleri yerine getirirken adalet, verimlilik ve yaşam kalitesinden taviz vermeden, eşitlik temel prensibi çerçevesinde topluma hizmet veren, katılımcı, şeffaf, çevreye duyarlı, bilgi ve iletişim teknolojilerinden etkin yararlanan bir belediye olmak olarak açıklamaktadır.

Bu hedefler kapsamında sorumluluklarının çok fazla olduğunun bilincinde olan kurumun bu sorumlulukları yerinde getirmek adına kısa süre içerisinde personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Reyhanlı Belediyesi Personel Alımı

Reyhanlı Belediyesi İşçi Alımı

Özellikle son dönemlerde yaptığı yatırım alanlarında istihdam etmek üzere ihtiyaç duyduğu personelleri sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine alacağı tahmin edilen Reyhanlı Belediyesi’nin, bu personellerine diğer kadrolardaki mevcut personelleri ile yaklaşık olarak aynı maaşları ve aynı sosyal hakları tanıyacağı öngörülmektedir.

Reyhanlı Belediyesi kadrosuna yeni dahil olacak olan personellerin de mevcut personeller gibi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai yapacağı ve mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalırlarsa da maaşlarına ek olarak ekstra mesai ücreti alacakları bilinmektedir.

Reyhanlı Belediyesi Memur Alımı

AÖF İşletme ve diğer fakülte, bölüm mezunlarının değerlendirebilecekleri alımlar Reyhanlı Belediyesi memur alımı olmaktadır. Bu doğrultuda kimi alımlar KPSS ile kimi alımlar ise herhangi bir sınav gerekmeden gerçekleştirilmektedir. Belediye bazı memurluk alımlarında adayların bizzat başvuruda bulunmalarını isteyebilmektedir.

Böyle bir durum söz konusu olduğunda, adayların kurumun İnsan Kaynakları birimine bir adet öz geçmiş ile başvurularını gerçekleştirmeleri mümkündür. Şayet Reyhanlı Belediyesi memur alımları ile ilgili sözlü mülakat düzenlenecekse, bu durumda kura çekimi gerçekleştirilir ve kazanan adaylar için belirli bir tarihte mülakat gerçekleştirilir. Mülakat genellikle uzman düzeyindeki alımlarda gerçekleştirilmekte birlikte “sözlü” olmaktadır.

Reyhanlı Belediyesi İş İlanları

Reyhanlı Belediyesi, tarihi mirasını yaşatan , doğayı koruyan , bilgiyi esas alan kültür ve sanat kenti olmayı hedeflemektedir. Hem bu hedeflerine ulaşmak hem de vatandaşlarından gelen talepleri daha kısa sürede daha güvenli bir şekilde karşılamak amacıyla kadrosuna personel alımı yapacak olan kurum, bu personeller ile ilgili düzenlemelerin tamamlanması sonucu internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirmeye hazırlanmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Reyhanlı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Reyhanlı Belediyesi kadrosunda çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kütahya Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurular arasından kurumun aradığı niteliklere uygun görülen adaylarla iletişime geçilerek mülakata davet edilecektir.

Bilgi için tıklayın.

Reyhanlı İş İlanları

Adaylar kariyerlerine yön vermek için Reyhanlı iş ilanları sayfasını takip edebilirler. İş bulamıyorum, acil iş lazım, acil para kazanma yöntemleri gibi anahtar kelimeleri arama motorunda aratan adayların ve aynı zamanda Reyhanlı Belediyesi iş ilanları sayfasını da takip ederek, sahip oldukları nitelikler doğrultusunda en iyi imkanları değerlendirmelerini öneririz.

Böylelikle en az asgari ücret ile iş başı yapabilir ve kariyerleri doğrultusunda daha fazla olanak elde edebilirler. Her düzeyden iş ilanını takip etmek ve hedeflediğiniz pozisyonları kaçırmamak için sitemizin sosyal medya hesaplarını takibe almanızı öneririz…

Güncel Reyhanlı iş ilanları:

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Reyhanlı iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*