REHAU Personel Alımı ve İş İlanları 2022

rehau-personel-alimi

REHAU personel alımı yapacak!

REHAU iş başvurusu yaparak sizde REHAU’ın gücünden güç alabilirsiniz. REHAU personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan REHAU eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. REHAU insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

REHAU, dünyanın her bir yanında bulunan 170’den fazla lokasyonda yakl. 17.000 çalışan istihdam ediyor. Yenilikçi gücümüz, sektörler arası düzenimiz ve buradan doğan sinerji etkisi sayesinde modern ve profesyonelce yönetilen şirket sıfatıyla sentetik malzeme sektöründe tekiz.

Başarımızın temeli, çalışanlarımızın performansına ve niteliğine dayanıyor. Bu nedenle çalışma yerindeki memnuniyet ve isteklendirme için en iyi şartları yaratmak amacımızdır. Eğer mesleki kariyerinizi şirketimizin başarısıyla birleştirmek istiyorsanız, bizimli irtibata geçin.

Üniversite Öğrencileri

Üniversitede okuyor ve mesleki kariyerinizin başlaması için kararlı bir biçimde çalışıyor musunuz? Gelecekte uluslararası faaliyette bulunan bir şirkette başarılı bir kariyer yapmak için pratik iş hayatını daha derinden incelemek mi istiyorsunuz? Size bu konuda yardımcı oluyoruz!

Üniversite eğitiminizin hangi aşamasında olduğunuza, hangi yeterlilik ve ilgi alanlarını birlikte getireceğinize bağlı olarak, bizimle birlikte çalışmaya yönelik çeşitli olanaklar sunuyoruz. İster staj çerçevesinde veya üniversite öğrencisi statüsünde çalışan olarak ya da bitirme tezinizin hazırlanması aşamasında olsun – REHAU’nun dünya çapındaki faaliyetlerini daha yakından tanıyabilmek için fırsatı kullanın.

Mezunlar

Üniversite / yüksek okul eğitimizini tamamlayıp şimdi de mesleki kariyerinize mi başlamak istiyorsunuz? Güçlü bir bağlılıkla geleceğimizi bizimle birlikte başarıyla şekillendirmeyi arzulayan şahsiyetler arıyoruz. Bununla birlikte size çekici gelecek çeşitli başlangıç fırsatları sunuyoruz.

Doğrudan başlama

Mesleki kariyerinize girişinizi kolaylaştırıyor ve sizi gelecekteki görev alanınıza adım adım yaklaştırıyoruz. Öncelikli olarak belirli bölümler hakkında bilgi ediniyorsunuz. Bu süreçte amiriniz, özel eğitmeniniz ve muhatabınız olarak destek vererek yanınızda bulunuyor.

Bilgi dağarcığınızı ise ilgili çekici eğitimler ve uzmanlık seminerleri ile genişletiyorsunuz. Gerek görüldüğünde şirket dışı ileri eğitim programlarına da katılıyorsunuz. Geniş çaplı projeleri devralarak daha büyük sorumluluk üstleniyorsunuz – tamamıyla kişisel kabiliyetlerinize ve ilgi alanlarınıza bağlı olarak .

Yönetici Adayı Eğitimi

İş üzerinde veya iş dışı öğrenme metotlarına göre hazırlanmış olan ve 12 ay süren uluslararası ticari ve teknik eğitim programı sayesinde sizi, hedefe yönelik özellikli pozisyonlar için hazırlıyoruz. Yurt içinde ve dışındaki seçilmiş şirket bölümlerinde, sizin özel ihtiyaçlarınıza ve gelişim hedeflerinize göre belirlenmiş aşamalı programlardan oluşan çeşitli mesleki eğitim konumlarından geçiyorsunuz.

Öncelikli olarak eğiminize belirlenmiş bir uzmanlık bölümünde başlıyor ve buradan diğer mevkilere doğru yol alıyorsunuz. Bunun ardından yakl. 2 yıl süren bir hayata geçirme ve deneme süresi başlıyor. Bu süreç sonunda Almanya’daki ya da uluslararası bir lokasyonda gayret gerektiren uzmanlık ya da yönetim görevini devralabilecek uzmansal ve kişisel ehliyete sahip oluyorsunuz.

İş Tecrübesi Olanlar

Yeni bir meydan okuma ve sorumluluk mu arıyorsunuz? Geniş bir düzene sahip, başarılı ve uluslararası faaliyette bulunan bir şirket olarak yeni bakış açıları sunuyor, tecrübelerinizi ve fikirlerinizi birlikte getirerek bunları uygulamaya koymanız için olanak sağlıyoruz. Çünkü biz, ne hakkında konuştuklarının bilincinde olan insanlara güveniyoruz.

Şu an için size uygun bir iş ilanımız olmasa dahi, gönderecek olacağınız iş başvurunuzu memnuniyetle bekliyoruz. Başvuruda bulunan uygun adayları iş başvurusu havuzumuza dahil etmekten memnunluk duyar, uygun bir görevin oluşması halinde sizinle irtibata geçeriz.

Kariyer

Her uyruktan çalışanmızı teşvik etmek, bizim için çok önemlidir. Verimli olmaya ve çalışmaya hazır olduğunuzu gösteriyor ve de potansiyelinizi genişletmek istiyorsanız, kariyerinizi ilerletmeye hazırız.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*