Adese Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Adese İttifak Holding’in bir markasıdır. 1991 yılından beri hizmet vermekte olup, 2011’de Borsa İstanbul’a girmiştir. Yılın farklı dönemlerinde iş ilanları açarak, personel ihtiyacını sağlar.

Adese İş İlanları

Adese ile çalışmak istiyorsanız öncelikle iş ilanları takip edilmelidir. Bunun için iki yöntem vardır ve ilki kendi sitesidir. Firmanın kendi sitesine girdikten sonra ekranın üstündeki insan kaynakları üzerine tıklanır. Ardından da alt kısımdaki iş fırsatları bölümü kontrol edilir.

İkinci yöntem ise kariyer sayfalarıdır. Günümüzde birçok özel firma, farklı kariyer sayfaları üzerinden iş ilanı verir. Dolayısıyla Adese personeli olmak isteyenler, şirketin ileride farklı kariyer sayfalarına ilan verebileceğini göz önünde bulundurup, her gün kontrol yapmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

Adese kendi sitesi üzerinden başvuru kabul eder. Bunun için öncelikle yukarıda anlattığımız iş fırsatları bölümü açılır. Sonrasında ise alt kısma inilerek, form görülür. Burada dört farklı başvuru formu vardır;

 1. Mağaza Personel Kadrosu
 2. İdari Kadro
 3. Mağaza Yönetim Kadrosu
 4. Staj

Adaylar başvurmak istediği pozisyonun türüne göre form tercihi yapmalıdır. Mağaza Personel Kadrosu kapsamında olan formda şu gibi bilgiler yer alır;

 1. Adı-Soyadı
 2. Doğum Tarihi
 3. Doğum Yeri Ülke
 4. Doğum Yeri İl
 5. Adres
 6. Ev Tel.
 7. Cep Tel.
 8. E-Posta
 9. Eğitim Bilgileri
 10. CV Gönder
 11. Fotoğraf Yükleme 

Adaylar zorunlu her alanı doldurduktan sonra, alt kısımdaki gönder butonunu kullanmalıdır. Görüleceği üzere CV yüklenmekte olup, adaylara profesyonel bir özgeçmiş hazırlamaları önerilir. Burada nelere dikkat edilmesi gerektiği, internet sitelerinden tespit edilmelidir. Böylece daha olumlu sonuçlar da alınabilir.

Kariyer sitelerinden başvuru da öncelikle hangi sitede ilan açılmışsa, oraya üye olunur. Ancak hesap varsa giriş yapmak yeterlidir. Sonrasında ise özgeçmiş doldurma-güncelleme işlemleri yapılarak, istenen pozisyona başvuru yapılır. 

Mağazacılık (ticaret) sektörü genel hatlarıyla incelendiğinde, alım yapılan farklı departmanlar olduğu görülür. Bunlardan bazılarından şu şekilde bahsedilebilir;

 1. Satış
 2. Hizmet
 3. Pazarlama
 4. Yönetim
 5. Müşteri İlişkileri
 6. Diğer

Adese personeli olmak istiyorsanız, ilanlar her gün takip edilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*