Ray Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ray Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Ray Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ray Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ray Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları

Grup,25 ülkeden 50 dolayında şirketten, uzun süreli çalışmalardan, güçlü markalardan ve yakın müşteri ilişkilerinden oluşmaktadır. VIG, sigortacılıkta 190 yıllık bir deneyime sahiptir. 25.000 dolaylarında çalışanı ile Vienna Insurance Group, kendi çekirdek pazarlarında açık bir şekilde pazar lideridir.

Grup bu sebeple 180 milyon kişinin yer aldığı bölgede uzun vadeli büyüme imkanlarından istifade etmek üzere fevkalade bir şekilde konumlanmıştır.

Ray Sigorta İş İlanları

Genel Başvurularınızı ik@raysigorta.com.tr adresine göndererek yapabilirsiniz. Güncel ilanlarımızı www.kariyer.net adresinden takip edebilirsiniz. https://www.raysigorta.com.tr/home/content/8/Rayda-Kariyer

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanı İstanbul Başvur
İş Zekası Uzmanı İstanbul Başvur
Oto Hasar Uzmanı Ankara,İstanbul Başvur

Daha fazla Ray Sigorta iş ilanı için tıklayın.

Ray Sigorta Personel Alımı

Ray Sigorta’nın misyon, vizyon ve hedefleri doğrultusunda, temel değerlerimiz çerçevesinde objektif ve yetkinliğe dayalı doğru işe doğru kişiyi yerleştirmeyi hedefleyen, işe alma ve yerleştirme süreci yürütüyoruz.

Bu doğrultuda işe aldığımız çalışanlarımızın kurumsal yapımıza adaptasyonlarını hızlandırmak, mesleki anlamda gerekli alt yapılarını oluşturmak amacıyla uyum ve gelişim eğitimlerini düzenliyoruz.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*