Dyotherm Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Dyotherm Personel Alımı Yapacak

Dyotherm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Dyotherm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Dyotherm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Dyotherm iş başvurusu

Firma Hakkında

Durmuş Yaşar’ın 1927 yılında bir boya mağazası açması ile temelleri atılan DYO markası, 1953 yılında İzmir Bornova’da Türkiye’nin ilk yerli boya fabrikası olarak kurulmasıyla sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

Dünyanın daha yaşanabilir bir yer olmasını isteyen, yaşama, yapılara değer katan ve bu bağlamda verimli yalıtım teknolojileri imal eden Dyotherm, sektörde yakaladığı öncülüğü sürdürülebilir kılmak amacıyla ar-ge çalışmalarına ve yatırımlarına devam etmektedir.

Yatırımlara paralel olarak ortaya çıkan personel ihtiyacını karşılamak için eleman alımı yapacağını açıklayan firma Türkiye genelinde deneyimli/deneyimsiz personel alacak.

İzmir Çiğli ve Dilovası fabrikalarında üretimlerini yapan Dyotherm, 08.00 ile 18.00 saatleri arasında mesai uygulaması yapmaktadır. Çalışanlarına pozisyonlarına göre değişen 2.000 TL ile 5.000 TL arasında maaş veren şirket, ayrıca yemek ve servis imkânı da sunmaktadır.

Dyotherm İş İlanları

Üretim yaptığı tüm alanlarda; üstün teknoloji, müşteri odaklılık, çevreye ve insana saygılı üretim ve satış sonrası hizmetleri ile sektöründe ön plana çıkan Dyoterm, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti korumak ve devamlılığını sağlamak adına fabrikalarında ve satış pazarlama birimlerinde çalışmak üzere eleman alımı yapacak.

Dyotherm İş Başvurusu Formu

Dyotherm iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Dyotherm bünyesinde çalışmak isteyen bireylerin kurum internet sitesinde yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları ya da kariyer sitelerinde yayınlanan il ve pozisyon özelliklerine göre kendilerine uygun birimler için ön başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yapılan başvurular kurum tarafından muhafaza edilmekte ve aranan niteliklere uygun olduğunuzda geri dönüş sağlanmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*