Quiksilver Personel Alımı ve İş İlanları 2022

quiksilver-logo

Quiksilver personel alımı yapacak!

Quiksilver iş başvurusu yaparak sizde Quiksilver’ın gücünden güç alabilirsiniz. Quiksilver personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Quiksilver eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Quiksilver insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:
MARKALARIMIZ

Boardriding: Bizim benliğimiz, kimliğimiz ve sonuna kadar savunduğumuz bir kavram! Dünya çapında olay yaratmış bir eylem! Doğal bir oluşum ve kararlılık öğelerinden doğmuş bir marka! Quiksilver; adrenalini yüksek estetik değerleri temsil eder. Bu değerler genç ve dinamik olarak hayatta kalmanın anahtarıdır. Aktif yaşam ve extrem spor yaşam stilleri için kıyafet ve aksesuar dizayn eder ve üretir.

Roxy

Quiksilver çatısı altında yer alan kendini genç ve aktif hisseden bayanlar için dizayn edilmiş bir kolleksiyondur. Roxy kızı aktif ve bağımsızdır, modayı önceden takip eder ve bu tarzı temsil eden sporcuları gözler. Roxy’nin sponsor ettiği takım üyelerini, kendi dalında başarılı, dünyaca tanınmış sporcular ve feminen atletik hayat tarzını temsil eden genç kızlar oluşturur. Marka 90’ların başından beri hızla gelişmekte, yaz ve son zamanlarda da kış board sporlarına ait giyim endüstrisinde bir lider haline gelmektedir. Roxy kolleksiyonu; ayakkabı ve aksesuar dahil olmak üzere tam bir yaşam tarzı sunar.

ŞİRKETLERİMİZ

Palimar

Promar

Palimar Spor Giyim AŞ., 1991 yılında QUIKSILVER markasının lisans şirketi olarak kuruldu. Aynı yıl Quiksilver International ile yaptığı lisans anlaşması Pasifik Okyanusu’ndan Adriyatik Denizi’ne, Baltık Denizi’nden Hint Okyanusu’na uzanan çok büyük bir coğrafi bölgeyi kapsamaktadır. Bu geniş coğrafyada PALİMAR halen başta Türkiye olmak üzere, Rusya, Estonya, Latvia, Ukrayna, Bulgaristan, Makedonya, Hırvatistan, Mısır, İsrail, Lübnan, Suudi Arabistan, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt ve Özbekistan’da faaliyet göstermektedir.

PALİMAR, Quiksilver markalı hazir giyim ve aksesuarları ile gözlük, saat gibi tamamlayıcı ürünleri bu ülkelerde Quiksilver Boardriders Club adı verilen ve sadece Quiksilver markalı ürünleri satan konsept mağazaları ile Quiksilver corner’larda satmaktadır.

Genç ve dinamik bir şirket olan PALİMAR, Quiksilver’ın genç kızlar için design ettiği ROXY kolleksiyonunu satmak üzere 2002 yılında Türkiye’de 5 yeni mağaza açacaktır. Ayrıca yine 2002 yılında Ürdün, Mısır, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar ve Kuveyt’te QUIKSILVER mağazaları açılacaktır.

Promar 1985’te kurulan ve halen kurucuları tarafından yönetilen bir aile şirketidir.

Onbeş yılı aşkın tecrübemizde öncelikli uzmanlık alanımız yıkanmış giysilerdir. Promar’ın örme kumaşlar konusundaki tecrübesi sürekli genişlemekte ve artmaktadır. Bunun yanısıra senede 100.000 adet dokuma kumaştan mamul şort üretimi süregelmektedir. Ürün çeşiti sweatshirtten T-shirte kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Ağırlıklı olarak üç-ip ve interlok kumaşlar üretilmektedir. Promar’ın yıkama ve finishing kapasitesi her zaman üstün olmuştur. Bu özellikler Promar’ı uluslararası alanda tanınmış ve saygın bir konum’a getirmiştir.

1999’da açılan 8000 m²lik yeni üretim merkezi yeni milenyumda Promar’ın büyümesine ivme katmıştır.

Promar’ın tüm çalışanlarının ortak felsefesi en iyi kaliteyi üretmek, vaktinde teslim etmek, verimli çalışmak ve ikinci kalite üretimini sıfırlamaktır. Biz Promar çalışanlarının birinci hedefi müşteri memnuniyetini %100’e ulaştırmaktır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*