PWC Personel Alımı ve İş İlanları 2023

pwc

Başlıklar

Pwc personel alımı yapacak!

Pwc iş başvurusu yaparak sizde Pwc’ın gücünden güç alabilirsiniz. Pwc personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Pwc eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Pwc insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Nasıl başvuracaksınız?

15 Mayıs 2015 tarihine kadar yapılan başvurular değerlendirilecektir.

Yeni oluşturduğunuz formu doldurduktan ve sisteme gönderdikten sonraki 1-2 gün içerisinde size bir teşekkür mesajı sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir. Bu bildirim mesajı başvuru formunuzun sisteme başarı ile ulaştığını konfirme etmektedir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                    Şehir
Strategy and Business Consulting Intern İstanbul(Avr.) PwC
Bordro Uzmanı                              İstanbul(Avr.) PwC
Translator (Trainee)                     İstanbul(Avr.) PwC
IT Audit Professionals                  İstanbul(Avr.) PwC
Muhasebe Destek Elemanı          İstanbul(Avr.) PwC
Secretary                                         İstanbul(Avr.) PwC
ERP Assurance Team Members İstanbul(Avr.) PwC

PwC, yıl içerisinde bölümlerin ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli profesyonel alımları yapmaktadır. Deneyimli pozisyonlarda özellikle pozisyonun açık olduğu bölüm ve pozisyona uygun olacak şekilde alanında tecrübeli ve firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir. İşe alım sürecinde, adayların deneyimleri, elde ettikler tecrübeleri değerlendirilmekle birlikte, farklı seviyelerden beklenen PwC yetkinliklerine göre değerlendirme yapılmaktadır.

İşe alım sürecinde belirli bölümler için adaylara vaka çalışması uygulanmakta, PwC yetkinlikleri ve teknik becerilerin ölçümü dikkatlice ve titizlikle yapılmaktadır.

PwC deneyimli işe alım sürecinde pozisyona göre değerlendirilmeye alınan CV’ler olumlu bulunduğunda ilk görüşme İnsan Kaynakları Uzmanları tarafından yapılmaktadır. Olumlu sonuçlanan adayların ikinci görüşmeleri bölüm yöneticileri ile yapılmakta, tüm süreç sonunda olumlu değerlendirilen aday için referans çalışması yapılarak süreç uygun bulunan adaya teklif verilmekle sona ermektedir.

Değerlendirme Süreci

Açık Pozisyon

  • CV değerlendirme
  • Telefon görüşmesi

Mülakat Süreci

  • 1.Görüşme: IK görüşmesi
  • 2.Görüşme: Bölüm görüşmesi
  • 3.Görüşme: Vaka analizi

Sonuç

  • Referans kontrolü
  • Teklif

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*