İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Özsüt Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Özsüt Personel Alımı Yapacak

Özsüt’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Özsüt bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Özsüt personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Özsüt iş başvurusu

Firma Hakkında

ÖZSÜT, Türkiye’nin 1938’den günümüze kadar gelen geleneksel leziz tatların tatlıcısıdır. ÖZSÜT, Azerbaycan ve Türkiye’de 46 şehirde mevcut, 180’in üzerinde bayisi ile sizlere kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Günlük pasta dağıtımı yapan ÖZSÜT, yaklaşık 3 bin kişiye iş imkânı sağlıyor. ÖZSÜT, büyüme çalışmalarına ara vermeden hızla devam etmektedir. ÖZSÜT, yeni oluşumlar için bünyesine yeni eleman alımı yapacaklarını açıkladı.

ÖZSÜT’ün hedefi; ülkemizde ve dünyada yiyecek içecek sektöründe, kendi branşında müşterilerine en iyi hizmet, en iyi servis ve en iyi lezzet anlayışı ile bir marka haline dönüşmektir. ÖZSÜT, bu hedefi doğrultusunda, yeni personel alımı yapacağını duyurdu.

ÖZSÜT insan kaynakları tarafından belirlenen işçi alımı sürecinde, ÖZSÜT ailesine katılan her yeni çalışanın pozisyonuna göre teorik ve uygulamalı bir oryantasyon programı uygulanmaktadır. Yeni işe alınan çalışanlar için özel eğitim programlarına da yer verilmektedir.

ÖZSÜT çalışma saatleri: Merkez hafta içi 08:00 – 18:00’dır. Üretim de vardiya sistemi uygulanmaktadır. Mağazalarda ise shift sistemi uygulanmaktadır.

ÖZSÜT’de asgari ücret ile çalışılmaktadır. Çalışanın görev ve pozisyonuna göre maaş aralıkları değişmektedir. Sosyal haklar ve yan gelirler ise; Özel Sağlık Sigortası, servis, yemek kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.),yemekhane gibi çalışanlarına haklarda sağlamaktadır.

Özsüt İş İlanları

Yeme-içme ve gıda sektöründe faaliyet gösteren ÖZSÜT, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmacı politikası ile hizmet alanında güçlü bir şekilde yerini konumlandırmaktadır. ÖZSÜT bünyesinde yer almak isteyenler için iş ilanları arasında güvenlik alımı ve engelli personel alımı da yer almaktadır.

Açık Pozisyonlar

  • Barista
  • Aşçı
  • Garson
  • Komi
  • Cafe Servis Personeli
  • Makine Bakım Teknisyeni
  • Ürün Sorumlusu

Özsüt İş Başvurusu Formu

Özsüt iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

ÖZSÜT web sitesinden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. İş ilanı verdiğimiz profesyonel hizmet veren iş bulma şirketlerinden, İş ve İşçi Bulma Kurumu, sosyal medya hesapları üzerinden, üniversitelerin kariyer günleri gibi kaynaklardan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir