Pursaklar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Pursaklar Belediyesi Personel Alımı

Ankara’nın Çubuk ilçesinde yer alan köylerin en eskilerinden biri olan Pursaklar, 1987 yılında belediye teşkilatına kavuşarak “belde belediyesi” sıfatını almış ve 2008 yılında çıkarılan belediyeler kanunu ile Altındağ ve Çubuk’tan aldığı mahallelerle ilçe statüsüne kavuşmuştur.

21 mahalleye ve yaklaşık 200 bin nüfusa hizmet veren Pursaklar Belediyesi, vatandaşlarına daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla mevcut bazı birimleri ve yeni yatırım alanlarında istihdam etmek üzere çok sayıda deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Kadrosuna alacağı personelleri daha çok yönetim birimlerinde (bilgi işlem, insan kaynakları vs.) ve destek hizmetlerinde istihdam edeceği öngörülen belediyenin, bu düzenleme konusunda da halkın taleplerini dikkate alacağı bilinmektedir.

Pursaklar Belediyesi Personel Alımı

Pursaklar Belediyesi İşçi Alımı

Pursaklar Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından yönetilen personel alımlarında, belediye kadrosunda dâhil edilecek adaylar genellikle sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam edilmektedir.

Her ne şekilde olursa olsun belediye kadrosuna dâhil edilen işçilere mevcut işçilerle eşit sosyal haklar verilmekte ve maaşlar konusunda da eşitlik ilkesine bağlı olarak hareket edilmektedir.

Pursaklar Belediyesi Memur Alımı

Pursaklar Belediyesi memur alımı yapılacak olan ilçe yönetimlerin başında gelmektedir. Çünkü bölge sonradan ilçeye dönüşmüş ve bir belediyeye bağlanmıştır.

Bu nedenle devlet kurum ve kuruluşları, bu bölgede yeni yeni yapılanmaktadır. Şehir planı gereğince bölge halkının temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmaya devam eden birimlerine, Pursaklar Belediyesi memur alımları yapılacaktır.

Başvuruya açılan pozisyona göre müracaat aşamasında aranılan şartlar sürekli değişmektedir. Son zamanlarda en çok aranılan meslek grupları içerisinde peyzaj mimari, fen işleri memuru, büro ve yönetim personeli bulunmaktadır.

Personelalimi.gen.tr olarak en son yayımlanacak belediye duyurularını, sizlere bu sayfa aracılığı ile iletmekteyiz. Sayfamıza, sık kullanılanlar bölümüne kaydederek ya da sosyal medya hesaplarını takip ederek ulaşabilirsiniz…

Pursaklar Belediyesi İş İlanları

İş ilanlarını resmi internet sitesi aracılığıyla yayınlamayı tercih eden Pursaklar Belediyesi’nin, bünyesinde taze kan niteliğinde olacak elemanları için de şartların netleşmesi sonucu yine internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacağı bilinmektedir.

Bütün personel alımlarını, vatandaşlarına bu şekilde duyurmayı tercih eden Belediye yetkilileri, başvuru için bütün gerekli şartlara ve başvuru aşamalarına yayınladığı iş ilanında detaylı bir şekilde yer vermektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Pursaklar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna dâhil etmek istediği personellerin niteliklerini, çalışma alanlarını ve sosyal haklarını internet sitesi aracılığıyla duyurarak vatandaşlarını bilgilendirmeyi tercih eden Pursaklar Belediyesi’nin, kadrosuna dâhil olmak isteyenleri belediyenin yayınlayacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri gerekmektedir.

Adayların çalışmak istedikleri pozisyon için uygun ilan yayınlandığı takdirde ilanda yer alan iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Pursaklar İş İlanları

Pursaklar iş ilanları her geçen gün artmakta çünkü istihdam sağlanabilecek bölümler çoğalmaktadır. Bu nedenle gün içerisinde bölge kapsamında birçok ilan açılmaktadır. Bu ilanların anlık olarak takip edilmesi, başvurusunun hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi işe alım sürecinde önem arz etmektedir.

Çünkü günümüzde Pursaklar iş ilanı kategorisinde yayınlanan ilanlar, binlerce kişi tarafından başvurulan duyurulardır. Bu nedenle güncel ilanlar, gün içerisinde birkaç kez kontrol edilmeli ve niteliklere uygun bir pozisyon bulunduğunda hızlı bir şekilde başvuru yapılmalıdır.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de pursaklar iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 yorum

  1. Sayın başkanım belediye olarak bir vatandaşına sahip çımanızı isterdim ben işsizim ve yaşım 45 oldugu için iş bulamıyorum ve sizlerin yardımı ile bana bir yardımcı olursanız sakın ben yardım fonu felan istemiyorum ben geçinmek için bir iş istiyorum başkanım vatandaşını düşünür diyorum saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*