Praktiker Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Praktiker firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Praktiker personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Praktiker iş ilanları mevcuttur.

Praktiker, Almanya’da 1978 yılında 4 market ile yapı market sektöre atılmıştır. Praktiker Uygulama Yapı Marketleri A.Ş. geçmişten günümüze kadar gelen “ev geliştirme” konusunda ürün hizmeti vermektedir. “Kendin Yap” anlayışı ile yola çıkmıştır.

Praktiker, ev geliştirme alanında ve kendin-yap anlayışını benimseyerek; yapı marketleri, ev, bahçe, ofis, mutfak, banyo, tamirat ve dekorasyon gibi insanların yaşam alanlarına dokunmaktadır. Praktiker, insanların ihtiyaçlarına odaklı ve müşteri memnuniyetini öncü ilke edinerek, hizmet vermektedir. Praktiker mağazalarında keyif dolu alışveriş ortamı sağlanmıştır.

Praktiker Personel Alımı Yapacak

Praktiker, Almanya dışında birçok ülkede yaklaşık 440 mağazası ile faaliyet göstermektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile 21.000 çalışanıyla sizlerin güvenini kazanmaktadır. Türkiye’de de 10 market ve 850 çalışanı ile varlığını sürdüren Praktiker, yeni personel alımı yapacağını duyurdu.

Praktiker İş İlanları

Türkiye’de en çok tercih edilen yapı marketi Praktiker, eleman alımı için iş ilanları yayınladı. Praktiker bünyesinde çalıştırmak üzere satış konusunda deneyimli veya deneyimsiz işçi alımı yapacaktır. Aynı zamanda, güvenlik alımı ve engelli personel alımı da yapacaktır.

Praktiker Çalışma Şartları ve Maaşları

Praktiker’de çalışmak için gerekli şartları; yarı zamanlı ve tam zamanlı sürekli çalışılacaktır. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arası çalışılmaktadır. Mağazalarda ise vardiya sistemi ile çalışılmaktadır. Erkekler, askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmalı. Eğitim şartları arasından en az lise mezunu aranmaktadır.

Maaş ise; asgari ücret ile çalışılmaktadır. Görev ve pozisyona göre maaşlar değişmektedir. Yan hakları ise; yemek kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.) prim, yol parası ve sigorta yapılmaktadır.

Praktiker’e İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Praktiker’e iş başvurusu yapmak için internet üzerinden yayınlanan iş başvuru formu doldurulur. İnsan kaynakları tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanır. İş ilanı yayınlayan profesyonel şirketler aracılığı ile de iş başvurusu yapılabilir.

Başvuru için tıklayın.

4 Comments

  1. ertan hamarat 23 Aralık 2014
  2. hasan 7 Şubat 2015
  3. 05302085013 10 Mayıs 2017
  4. Canan topçu 8 Haziran 2017

Leave a Reply