Çaykur Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Çaykur Personel Alımı Yapacak

Teşekkülümüz hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun İllerinde işçi ihtiyacı bulunan yaş çay fabrikalarımız için Çay Eksperliği veya Çay Tarımı ve İşletme Teknolojisi bölümü mezunu 200 geçici çay eksperi ve noter kurası ile 300 geçici beden işçisi (tahmil tahliye) alınacaktır.

İş başvurusunda bulunacak geçici çay eksperi adaylarının;

  • MYO Çay Eksperliği veya Çay Tarımı ve İşletme Teknolojisi bölümü mezunu,
  •  2020 KPSS Ön Lisans P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olması,

İş başvurusunda bulunacak geçici beden işçisi (tahmil-tahliye) adaylarının;

  •  18-50 yaş aralığında,
  •  Erkek
  •  En az ilkokul mezunu,
  •  Müracaat edecekleri iş yerinin bağlı bulunduğu İlin İl ve İlçelerinde ikamet etme,

Şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Çaykur’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Çaykur bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Çaykur personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Çaykur personel alımı

Firma Hakkında

Çaykur, 10 Ekim 1983 tarihinde kamu iktisadi kuruluşu olarak Rize’de kurulan ve çay üreten bir Türk firmasıdır.

Çaykur, Türkiye´nin Tarım Politikasına uygun olarak çay ziraatını geliştirmek, çay kalitesini ıslah etmek, işlenmesini teknik esaslara göre yürütmek, iç ve dış pazar isteklerini karşılamak üzere kuru çay üretmek, ithal etmek ve ihraç etmek gibi faaliyetler sürdürmektedir. Bu faaliyetler kapsamında yoğun çalışmalar yürüten şirket, deneyimli, deneyimsiz ve engelli personel alımı yapacak.

Kadrosunda çalıştırdığı personellerine tam zamanlı ve vardiyalı mesai sistemi uygulayan Çaykur, yayınladığı iş ilanında kadroya alınacak bütün personellerine asgari ücretin üzerinde maaş verileceği ve performansa dayalı olarak maaşların arttırılabileceği hususunda bilgi verdi.

Çaykur İş İlanları

Çaykur, gelişen pazarın koşullarına uygun olarak kaliteyi, verimliliği ve ürün çeşitliliğini artırarak sektörde en büyük ve öncü kuruluş olamaya devam edecektir. Sektörde kazandığı bu yeri sürdürülebilir kılmak isteyen şirket, kadroya alacağı personeller hususunda internet sitesi üzerinden detaylı iş ilanı yayınladı.

Çaykur İş Başvurusu Formu

Çaykur iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Dönem dönem personel açığı yaşanan birimler için bu başvuruları değerlendiren Çaykur insan kaynakları yetkilileri aranan pozisyona uygun gördükleri başvuru sahiplerini iş görüşmesi yapmak üzere kuruma çağırmaktadır. Görüşmeler sonucunda ikili anlaşmanın sağlanması durumunda işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*