Polen Tantuni Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Polen Tantuni Personel Alımı Yapacak

Polen Tantuni’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Polen Tantuni bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Polen Tantuni personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

polen tantuni personel alımı

Polen Tantuni’de Çalışmak

POLEN TANTUNİ, Toros Dağları ‘nın gözalıcı yeşili ile Akdeniz‘in eşsiz maviliğinin buluştuğu Antalya ilinde 2008 yılında kurulmuştur.

Polen Tantuni 14 Ağustos 2009 tarihinde Özdilekpark Alışveriş Merkezinde hizmet hayatına atılmış, ürettiği geleneksel lezzeti değerli misafirlerinin de katkısıyla tüm Antalya’ya duyurmayı başarmıştır.

Polen Tantuni büyük beğeni toplayan hizmet anlayışı, güvenilirliği ve değişmez lezzeti sayesinde 2011 yılında yurt içi ve yurt dışından gelen talepleri karşılamak amacıyla; Franchise yöntemiyle yeni hizmet noktalarını açmaya başlamıştır.

Polen Tantuni İş İlanları

Polen Tantuni iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Polen Tantuni İş Başvurusu Formu

Polen Tantuni iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Polen Tantuni iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*