NT Kitap Personel Alımı ve İş İlanları 2022

NT Kitap Alımı Yapacak

NT Kitap’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. NT Kitap bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve NT Kitap personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

NT Kitap Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

DR benzeri olan NT, ülkenin bir çok büyük ilinde şubesi olan kitap, dergi, teknoloji, oyuncak, hediye ve dekorasyon malzemeleri satan bir mağazadır.

NT Kitap İş İlanları

NT Kitap’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Genel Başvuru İlanı

Perakende sektörünün öncülerinden NT Mağazalarımızda; Marka kültürünü özümseyip sahiplenerek,müşterilerimize bu özende hizmet anlayışını sunabilecek, Mağaza içindeki rol dağılımında üzerine düşen her türlü sorumluluğu başarı ile yerine getirebilecek, Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunabilecek Satış Danışmanı aramaktayız.

  • En az lise mezunu,
  • 8 – 26 yaşları arasında,
  • Satışı bir meslek olarak benimsemiş,
  • Tercihen en az 1 yıl deneyimli
  • Güleryüzlü,pozitif ve dinamik yapısıyla maksimum hizmet kalitesi sunabilecek,
  • Dış görünüşüne özen gösteren,
  • Kendine güvenli ,ikna gücüne inanan,Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek,
  • Türkiyenin çeşitli illerinde İkamet eden / edebilecek.

NT Kitap İş Başvurusu Formu

NT Kitap iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda NT Kitap iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*