İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Polaris Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Polaris Personel Alımı Yapacak

Polaris’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Polaris bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Polaris personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin her ilinde de 700’ün üzerinde bayisi ile “Ayakkabı Giyim Markası” olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Ayak sağlığına uygun, kaliteli ve rahat ayakkabı ve terlik ürünleri ile ayakkabı sektörünün markası Polaris, yeni eleman alımı yapacaklarını duyurdu.

Ziylan Grub, yılda 3 milyon 500 bin çiftin üzerinde ayakkabı üretimi ile ayakkabı sektörünün öncü mağazalarındandır. Büyüme adımları ile yürüyen Ziylan Grub, markası olan Polaris firmasına personel alımı yapacaklarını açıkladı.

Polaris Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Ziylan Grub bünyesinde barındırdığı birçok markası ile Türkiye genelinde 342 mağazasıyla hizmet vermektedir. Bu markalardan biri de Polaris, Türkiye’nin birçok şehrinde yer alan 100’ün üzerinde mağazası bulunmaktadır.

Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş, Türkiye’nin en büyük ayakkabı perakendecisi olup, bünyesinde barındırdığı birçok firması ile toplam 5 bine yakın kişiye istihdam sağlamaktadır.

Polaris ayakkabı mağazasında çalışacak kişilerin çalışma şekilleri; tam zamanlı çalışılacaktır. Mağazalarda shift ile çalışma şekli uygulanmaktadır. Eğitim durumu ise; en az lise mezunu olmak zorundadır. Üniversite önlisans veya lisans mezunları için genelde, pazarlama ve işletme gibi alanları bittirmiş olmalı. Erkekler, askerlik görevlerini tamamlamış veya muaf olmalı. Polaris mağazalarında asgari ücret ile çalışılmaktadır. Pozisyon ve uzmanlığa göre maaşlar değişiklik göstermektedir. Sosyal ve yan haklar ise; sigorta ve servis.

Polaris İş İlanları

Polaris iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Türkiye’nin lider ayakkabı marka mağazası Polaris için iş ilanları sürekli güncel tutulmaktadır. Polaris iş ilanları arasında güvenlik alımı ve engelli personel alımı da bulunmaktadır.

Açık Pozisyonlar

 • Mağaza Şefi
 • Mağaza Müdürü
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Engelli Ofis Personeli
 • Engelli Depo Görevlisi
 • Satış Danışmanı
 • Engelli Satış Danışmanı

GENEL NİTELİKLER

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun,
 • SPOR Perakende sektöründe en az 5 yıllık iş tecrübesine sahip olması ve çalışma hayatının son 2 yılını yöneticilik düzeyinde geçirmiş olmak,
 • MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi
 • Planlama, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip,
 • İnsan ilişkileri güçlü,
 • Müşteri İlişkileri ve Ekip Motivasyonu konusunda deneyimli,
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Polaris İş Başvurusu Formu

Polaris iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Polaris iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş Polaris insan kaynakları tarafından işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Firmanın anlaşmalı profesyonel personel seçme ve yerleştirme şirketlerine online olarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Genel başvurular için iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Aramış olduğunuz iş ilanı, size uygunsa başvurunuzu gecikmeden yapınız. Polaris, en kısa zamanda iş başvurunuzu değerlendirecektir.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir