İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Polaris Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Polaris Personel Alımı Yapacak

Polaris’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Polaris bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Polaris personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Polaris iş başvurusu

Firma Hakkında

Ziylan Grub bünyesinde barındırdığı birçok markası ile Türkiye genelinde 342 mağazasıyla hizmet vermektedir. Bu markalardan biri de Polaris, Türkiye’nin birçok şehrinde yer alan 100’ün üzerinde mağazası bulunmaktadır.

Türkiye’nin her ilinde de 700’ün üzerinde bayisi ile “Ayakkabı Giyim Markası” olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Ayak sağlığına uygun, kaliteli ve rahat ayakkabı ve terlik ürünleri ile ayakkabı sektörünün markası Polaris, yeni eleman alımı yapacaklarını duyurdu.

Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş, Türkiye’nin en büyük ayakkabı perakendecisi olup, bünyesinde barındırdığı birçok firması ile toplam 5 bine yakın kişiye istihdam sağlamaktadır.

Ziylan Grub, yılda 3 milyon 500 bin çiftin üzerinde ayakkabı üretimi ile ayakkabı sektörünün öncü mağazalarındandır. Büyüme adımları ile yürüyen Ziylan Grub, markası olan Polaris firmasına personel alımı yapacaklarını açıkladı.

Polaris ayakkabı mağazasında çalışacak kişilerin çalışma şekilleri; tam zamanlı çalışılacaktır. Mağazalarda shift ile çalışma şekli uygulanmaktadır. Eğitim durumu ise; en az lise mezunu olmak zorundadır.

Üniversite önlisans veya lisans mezunları için genelde, pazarlama ve işletme gibi alanları bittirmiş olmalı. Erkekler, askerlik görevlerini tamamlamış veya muaf olmalı.

Polaris mağazalarında asgari ücret ile çalışılmaktadır. Pozisyon ve uzmanlığa göre maaşlar değişiklik göstermektedir. Sosyal ve yan haklar ise; sigorta ve servis.

Polaris İş İlanları

Türkiye’nin lider ayakkabı marka mağazası Polaris için iş ilanları sürekli güncel tutulmaktadır. Polaris iş ilanları arasında güvenlik alımı ve engelli personel alımı da bulunmaktadır.

Açık Pozisyonlar

  • Mağaza Şefi
  • Mağaza Müdürü
  • Mağaza Müdür Yardımcısı
  • Engelli Ofis Personeli
  • Engelli Depo Görevlisi
  • Satış Danışmanı
  • Engelli Satış Danışmanı

Polaris İş Başvurusu Formu

Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş Polaris insan kaynakları tarafından işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Firmanın anlaşmalı profesyonel personel seçme ve yerleştirme şirketlerine online olarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Genel başvurular için iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Aramış olduğunuz iş ilanı, size uygunsa başvurunuzu gecikmeden yapınız. Polaris, en kısa zamanda iş başvurunuzu değerlendirecektir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir