Pizza Pizza Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Pizza Pizza Personel Alımı

Pizza Pizza personel alımı kurum içi değişim talebinin gelmesi durumunda ya da yeni bir şube açılışı yapılması halinde gerçekleşebilmektedir.

Uzun yıllarda pizza üretim alanında olan şirket, zengin menüsü ve ürettiği özel pizza çeşitleri ile geniş bir müşteri portföyü edinmiştir. İlk olarak İzmir Alsancak’ta şube açılışı yapan Pizza Pizza eleman alımını sıklıkla gerçekleştirerek şube sayısını arttırmıştır.

Şuan Türkiye’nin en büyük Pizza Franchising Zinciri konumuna ulaşmış olan şirketin yaklaşık 50 ilde faaliyetleri sürmektedir.

Pizza Pizza Personel Alımı

Pizza Pizza Çalışma Şartları

Son paylaşılan bilgilere göre 30 mavi yaka, 27 beyaz yaka çalışanı bulunan şirketin 130’u aşkın noktada şubesi mevcuttur. Pizza Pizza çalışma şartları hangi pozisyonda görev aldığınıza bağlı olarak değişmektedir.

Örneğin satış-pazarlama departmanında görev alınan kişilere şirket tarafından araç tahsis edilmekte ve personelin gün içerisindeki giderleri karşılanmaktadır. Pizza Pizza başvuru ile işe alınan diğer tüm çalışanlara ise servis ve yemekhane imkânı sunulmakta, sigorta ücreti yatırılmaktadır.

Pizza Pizza İş İlanları

Pizza Pizza işçi alımı yapacağı zaman duyuruyu kendi sitesinden değil, SecretCV üzerinden yapmaktadır. Bu nedenle bölge müdürü gibi üst kadrolarda dahil olmak üzere tüm Pizza Pizza iş ilanlarını görüntülemek için SecretCV’yi ziyaret edebilirsiniz.

Şirketin İK sistemleri, yetkinlik ve uygunluk üzerine kurulu olduğu için sadece kriterlerini sağladığınız ilanlara başvuru yapmanızı öneririz. Başvuruda bulunan adaylar tüm iş süreçlerinde, istihdam koşullarında ve ücretlendirme politikalarında eşit fırsatlara sahiptir.

Pizza Pizza İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firmanın seçme ve yerleştirme süreçlerindeki ilk hedefi; en iyi yeteneklerin şirket bünyesine dâhil edilmesi, ekip çalışmasının başarılı olması ve verimi destekleyerek gelişimin birlikte sağlanmasıdır.

http://www.pizzapizza.com.tr/insan-kaynaklari

Buna bağlı olarak Pizza Pizza iş başvuru formu ile müracaatta bulunduğunuzda, direkt olarak sonuç odaklı bir değerlendirme yapılacağını unutmayınız. Adaylarda aranan vasıflar alım yapılacak olan pozisyona göre değişiklik gösterse de, genel olarak istenilen ortak özellikler iletişim becerisinin yüksek olması, adayın kendine güven duyması, istekli ve kararlı olunmasıdır.

Başvuru formuna Secretcv.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Pizza Pizza’ya iş başvurusu yapmak isteyen adayların en çok müracaat ettiği diğer firmalar; Domino’s Pizza, Panino Fabs, Burger King ve Pizza Hut.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*